„Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gm. Wołomin – wymiana infrastruktury oświetlenia ulicznego na energooszczędne ledowe”.
Gmina Wołomin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00325897
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00325897/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-21 15:29
- Lokalizacja
- Wołomin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f67d49f6-1173-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 1251333722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00325897 z dnia 2021-12-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gm. Wołomin – wymiana infrastruktury oświetlenia ulicznego na energooszczędne ledowe”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołomin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Wołomin
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227633071
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wolomin.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolomin.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wolomin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gm. Wołomin – wymiana infrastruktury oświetlenia ulicznego na energooszczędne ledowe”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f67d49f6-1173-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00325897
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005329/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Opracowanie dokumentacji projektowych i wykonanie robót budowlanych - modernizacja oswietlenia dróg publicznych na terenie Gminy Wołomin wymiana opraw wysokopręznych na oprawy ze żrodlem LED
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176262/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.36.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie kompletnych projektów budowlanych (technicznych) i wykonanie na ich podstawie robót budowlanych związanych z modernizacją infrastruktury oświetleniowej dróg publicznych na terenie Gminy Wołomin polegających na wymianie istniejących wyeksploatowanych i nieefektywnych opraw wysokoprężnych na nowoczesne oprawy ze źródłami światła typu LED w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gm. Wołomin – wymiana infrastruktury oświetlenia ulicznego na energooszczędne ledowe”. W ramach wykonania przedmiotu umowy Wykonawca w szczególności wykona:
1) kompletną dokumentację projektową modernizacji infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Wołomin, dla lokalizacji wymienionych w Tabeli inwentaryzacyjnej stanowiącej Załącznik Nr 1C do specyfikacji, wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień, i na warunkach technicznych określonych przez gestora sieci elektroenergetycznej. Dokumentacja projektowa winna obejmować:
a) projekty budowlane (techniczne) wyniesienia układów pomiarowych ze stacji transformatorowych wraz z niezbędnymi uzgodnieniami,
b) projekty budowlane (techniczne) obejmujące modernizację oświetlenia ulicznego dla wszystkich punktów poboru,
2) wykona roboty budowlane polegające na modernizacji oświetlenia dróg publicznych na terenie Gminy Wołomin w zakresie wymiany istniejących wyeksploatowanych i nieefektywnych opraw wysokoprężnych na nowoczesne oprawy ze źródłami światła typu LED, zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową,
3) wykona dokumentację powykonawczą, na warunkach określonych w Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU),
4) przeniesie na Zamawiającego majątkowe prawa autorskie do dokumentacji projektowej, na warunkach określonych w Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU),
5) udzieli gwarancji na roboty budowlane, na warunkach określonych w Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU),
6) udzieli gwarancji na infrastrukturę towarzyszącą na warunkach określonych przez producenta,
7) Wykonawca protokolarnie przekaże do PGE Dystrybucja S.A. wszystkie elementy istniejącej infrastruktury będące ich własnością.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8387000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9979582,47 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8387000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pollight Sp.zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272704077
7.3.3) Ulica: Al. J. Ch. Szucha 11b lok. H2
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-580
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty w zakresie wymiany istniejących
wyeksploatowanych i nieefektywnych opraw
wysokoprężnych na nowoczesne oprawy ze źródłami
światła typu LED tj. prac dla których wymagana była
zdolność techniczna i zawodowa zgodnie z Rozdz. VIII
pkt. 2 ppkt. 4 lit. a SWZ
Podwykonawca-E.C. Leditech Ltd.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8387000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 335 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-12-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |