,,Usługa utrzymania zimowego ulic, chodników i dróg na terenie miasta i gminy Miastko będących w zarządzie Zamawiającego, gmina Miastko, pow. bytowski, woj. pomorskie”
Gmina Miastko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00328628
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-23 09:17
- Lokalizacja
- Miastko, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8421771911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
6 przyznanych
STANISŁAW BARTCZAKMiastko, PL
175 600 PLNSTANISŁAW BARTCZAKMiastko, PL
175 600 PLNUSŁUGI LEŚNE S.C. R. I R. MAKSYMDretyń, PL
38 168 PLNGRZEGORZ DOMINŚwieszyno, PL
51 560 PLNMAŁGORZATA BARTOSZEWICZŚwierzenko, PL
30 716 PLNUSŁUGI LEŚNE S.C. R. I R. MAKSYMDretyń, PL
25 078,4 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.