Remonty ulic o nawierzchni bitumicznej na terenie miasta Kalisza z podziałem na dwa rejony w 2022r.

Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00326239
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00326239/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-22 08:37
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d12ca491-5283-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
6181921763
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00326239 z dnia 2021-12-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty ulic o nawierzchni bitumicznej na terenie miasta Kalisza z podziałem na dwa rejony w 2022r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 251026249

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Złota 43

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdm.kalisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm.kalisz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdmkalisz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pełnienie funkcji zarządcy dróg publicznych w mieście na prawach powiatu w rozumieniu przepisów ustawy o drogach publicznych.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty ulic o nawierzchni bitumicznej na terenie miasta Kalisza z podziałem na dwa rejony w 2022r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d12ca491-5283-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00326239

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003864/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Bieżące utrzymanie ulic o nawierzchni bitumicznej na terenie m. Kalisza w 2022

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00293765/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.32.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są:
„Remonty ulic o nawierzchni bitumicznej na terenie miasta Kalisza z podziałem na dwa rejony w 2022r.” - Rejon I.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje utrzymanie i remont dróg o nawierzchni bitumicznej oraz z destruktu bitumicznego, a w wyjątkowych przypadkach o nawierzchni innej wskazanych przez Zamawiającego w zleceniu jednostkowym.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1/ dokonywanie przeglądów stanu nawierzchni przy udziale przedstawiciela Zarządu Dróg Miejskich w Kaliszu:
a/ co najmniej 2 razy w miesiącu na drogach gminnych i powiatowych,
b/ co najmniej 2 razy w miesiącu na drogach krajowych i wojewódzkich,
2/ zapewnienie samochodu do wykonania przeglądu leży po stronie Wykonawcy,
3/ zgłaszanie inspektorowi nadzoru potrzeby wykonania niezbędnych remontów.
Potwierdzenie inspektora nadzoru stanowić będzie podstawę do wystawienia zlecenia.
4/ terminowe i sprawne wykonywanie poleceń Zamawiającego, w szczególności zabezpieczenie zgłoszonych uszkodzeń nawierzchni.
UWAGA:
Ulice Wrocławska, Górnośląska, Śródmiejska (odc. od ul. Górnośląskiej do ul. Narutowicza), Narutowicza, Parczewskiego (odc. od ul. Narutowicza do ul. Kanonickiej), Kanonicka, (odc. od ul. Parczewskiego do ul. Babina), Nowy Rynek (odc. od ul. Babina do ul. 3-go Maja), 3 – go Maja, Warszawska (odc. od Pl. Kilińskiego do ul. Łódzkiej) należą do Rejonu I.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 520812,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są:
„Remonty ulic o nawierzchni bitumicznej na terenie miasta Kalisza z podziałem na dwa rejony w 2022r.” - Rejon II.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje utrzymanie i remont dróg o nawierzchni bitumicznej oraz z destruktu bitumicznego, a w wyjątkowych przypadkach o nawierzchni innej wskazanych przez Zamawiającego w zleceniu jednostkowym.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1/ dokonywanie przeglądów stanu nawierzchni przy udziale przedstawiciela Zarządu Dróg Miejskich w Kaliszu:
a/ co najmniej 2 razy w miesiącu na drogach gminnych i powiatowych,
b/ co najmniej 2 razy w miesiącu na drogach krajowych i wojewódzkich,
2/ zapewnienie samochodu do wykonania przeglądu leży po stronie Wykonawcy,
3/ zgłaszanie inspektorowi nadzoru potrzeby wykonania niezbędnych remontów.
Potwierdzenie inspektora nadzoru stanowić będzie podstawę do wystawienia zlecenia.
4/ terminowe i sprawne wykonywanie poleceń Zamawiającego, w szczególności zabezpieczenie zgłoszonych uszkodzeń nawierzchni.
UWAGA:
Ulica Łódzka należy do Rejonu II.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 520812,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Złożona w postępowaniu oferta podlegała odrzuceniu - Wykonawca nie wniósł wymaganego zapisami Specyfikacji Warunków Zamówienia wadium.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Złożona w postępowaniu oferta podlegała odrzuceniu - Wykonawca nie wniósł wymaganego zapisami Specyfikacji Warunków Zamówienia wadium.

2021-12-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane