„Modernizacja infrastruktury wodno - kanalizacyjnej”

Gmina Świerzawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00452003
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00452003/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-09 10:34
Lokalizacja
Świerzawa, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cc81a2ba-e1a3-4ece-a251-adeb249f7a8c
Identyfikator
6941562578
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie oczyszczalni ściekówUsługi kładzenia rurZawory zasuwoweRury upustowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00452003 z dnia 2024-08-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Modernizacja infrastruktury wodno - kanalizacyjnej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świerzawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390765884

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 60

1.5.2.) Miejscowość: Świerzawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-540

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@swierzawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swierzawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/swierzawa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja infrastruktury wodno - kanalizacyjnej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc81a2ba-e1a3-4ece-a251-adeb249f7a8c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00452003

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069058/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Modernizacja infrastruktury wodno - kanalizacyjnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00430953

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INGK.Iz.271.38.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 250000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy i prace związane z rozmieszczeniem i instalacją w ramach urządzeń do modernizacji oczyszczalni ścieków:
• demontaż uszkodzonego dekantera oraz zabudowy nowego wraz z wymianą rur upustowych na nowe wykonanych w technologii PCV dla przepływu max godzinowego do 300m3/h, wraz z montażem dedykowanego żurawia stalowego zabezpieczonego antykorozyjnie poprzez ocynkowanie oraz malowanie proszkowe. Dekanter winien być wykonany z materiału odpornego na korozję z wysoko gatunkowej stali kwasoodpornej,
• wymiana istniejących odcinków rur między-obiektowych upustowych ścieków oczyszczonych zgodnie z przedstawionym załącznikiem graficznym oraz opisem co do przekrojów,
• wymiana zasuw upustowych na nowe zasuwy, nożowe typowe do zabudowy do ziemi:
- zasuwa φ 160 w ilości 2 szt.,
- zasuwa φ 200 w ilości 1 szt.,
- zasuwa φ 300 w ilości 2 szt.,
Wskazane zasuwy oraz armatura winna być dobrana oraz zabudowana zgodnie ze specyfikacją w załączniku nr 8 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252200-0 - Wyposażenie oczyszczalni ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

76480000-1 - Usługi kładzenia rur

42131230-7 - Zawory zasuwowe

44163111-1 - Rury upustowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2024-08-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy