Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadań pn.: zadanie 1-Modernizacja Dworku w Bronowie, zadanie 2-„Na herbatce u Marii Konopnickiej. Bronów - nic tu się nie kończy, lecz wszystko trwa"

Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00328457
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00328457/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-23 08:25
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-db0247ce-529f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
7251913109
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty izolacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeKruszywoRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychInstalowanie mebli ulicznychUsługi wycinania drzewUsługi czyszczenia zbiorników i rezerwuarówUsługi czyszczenia zbiorników

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00328457 z dnia 2021-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadań pn.: zadanie 1-Modernizacja Dworku w Bronowie, zadanie 2-„Na herbatce u Marii Konopnickiej. Bronów - nic tu się nie kończy, lecz wszystko trwa"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100134708

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kamińskiego 7/9

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-427

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@znwl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.znwl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.znwl.pl; http://www.znwl.samorzady.pl; https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadań pn.: zadanie 1-Modernizacja Dworku w Bronowie, zadanie 2-„Na herbatce u Marii Konopnickiej. Bronów - nic tu się nie kończy, lecz wszystko trwa"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db0247ce-529f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00328457

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000757/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Realizacja zadania pn.: "Na herbatce u Marii Konopnickiej. Bronów - nic tu się nie kończy, lecz wszystko trwa" w ramach budżetu obywatelskiego "ŁÓDZKIE NA PLUS" na 2021 rok

1.1.6 Modernizacja dworku w Bronowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.262.540.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 586991,87 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla niżej wskazanego zadania – części zamówienia: Część I zamówienia - zadanie 1:
nazwa zadania: Modernizacja Dworku w Bronowie
Przedmiot zamówienia objęty zadaniem 1 obejmuje wykonanie prac budowlanych i renowacyjnych przy zabytkowym dworze polegających na:
- przywróceniu historycznego wyglądu i funkcji pokoju powitalnego oraz ganku - odsłonięcie oryginalnych stropów,
- obniżeniu posadzki w korytarzu w piwnicy,
- wykonaniu iniekcji przy schodach do piwnicy,
- odkopaniu od zewnątrz fundamentów w niepodpiwniczonej części, ich osuszeniu oraz wykonaniu poziomej i płaszczyznowej iniekcyjnej izolacji oraz pionowej izolacji.
Szczegółowy opis przedmiotowej części zamówienia (zadania) został zawarty w Załączniku nr 4.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 251000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla niżej wskazanego zadania – części zamówienia:
nazwa zadania: „Na herbatce w Marii Konopnickiej. Bronów - nic tu się nie kończy, lecz wszystko trwa" w ramach budżetu obywatelskiego "ŁÓDZKIE NA PLUS” na 2021 rok.
Przedmiot zamówienia objęty częścią zamówienia (zadania) 2 obejmuje:
- oczyszczenie stawu (Załącznik nr 4.2 do SWZ - nr na planie - 1),
- ustawienie 5 szt. stylizowanych ławek (Załącznik nr 4.2 do SWZ - nr na planie - 2),
- ustawienie 5 szt. stylizowanych koszy na śmieci (Załącznik nr 4.2 do SWZ - nr na planie - 3),
- budowa ścieżki w istniejącym śladzie (Załącznik nr 4.2 do SWZ - nr na planie - 4a i 4b) - powierzchnia z kruszywa łamanego,
- prace porządkowe w parku związane z drzewostanem na działce 21 i 20,
- obłożenie kamieniami i podsypanie początkowego odcinka drogi ok. 50 mb. po obu stronach (Załącznik nr 4.2 do SWZ - nr na planie – 5),
- wykonanie obrzeża z dużych kamieni polnych wokół parkingu oraz ścieżki okalającej dworek (Załącznik nr 4.2 do SWZ - nr na planie – nr na planie 6),
- wyprofilowanie ternu wokół stawu, nawiezienie ziemi i zasianie trawy - 6 wywrotek humusu (Załącznik nr 4.2 do SWZ - nr na planie – nr na planie 7).
Szczegółowy opis przedmiotowej części zamówienia (zadania) został zawarty w Załączniku nr 4.2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14212200-2 - Kruszywo

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

90913000-0 - Usługi czyszczenia zbiorników i rezerwuarów

90913100-1 - Usługi czyszczenia zbiorników

4.5.5.) Wartość części: 471000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert na wykonanie przedmiotowej części zamówienia (zadania) nie została złożona żadna oferta.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert na wykonanie przedmiotowej części zamówienia (zadania) nie została złożona żadna oferta.

2021-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane