Ochrona mienia Zakładu Utylizacji Odpadów sp. z o. o.
ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00326634
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-22 10:21
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5782565901
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochroniarskie
Wykonawcy
4 przyznane
MEMLING SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
398 285,32 PLNMEMLING SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
118 831,28 PLNMEMLING SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
118 831,28 PLNAgencja Ochrony Osób i Mienia DOGMAT Sp. z o. o.Warszawa, PL
1446,48 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.