Dostawa przyczepy wielozadaniowej dla potrzeb ZSCKR w Hańczowej

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00161804
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00161804/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-25 13:47
Lokalizacja
Wysowa-Zdrój, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5d55a2d7-a9bc-4b65-bef9-8bee227815b7
Identyfikator
7381099624
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przyczepy lub naczepy samozaładowcze i wyładowcze do celów rolniczychPrzyczepy i naczepyPrzyczepyPrzyczepy ogólnego zastosowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00161804 z dnia 2025-03-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa przyczepy wielozadaniowej dla potrzeb ZSCKR w Hańczowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000095377

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Hańczowa

1.5.2.) Miejscowość: Wysowa-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-316

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsr-hanczowa@pro.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsr-hanczowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5d55a2d7-a9bc-4b65-bef9-8bee227815b7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa przyczepy wielozadaniowej dla potrzeb ZSCKR w Hańczowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d55a2d7-a9bc-4b65-bef9-8bee227815b7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00161804

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00000768/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa przyczepy wielozadaniowej dla potrzeb ZSCKR w Hańczowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00133123

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSCKR/PR/3/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyczepy wielozadaniowej dla potrzeb ZSCKR w Hańczowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 16500000-0 - Przyczepy lub naczepy samozaładowcze i wyładowcze do celów rolniczych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34223000-6 - Przyczepy i naczepy

34223300-9 - Przyczepy

34223310-2 - Przyczepy ogólnego zastosowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu jedyna oferta, która została złożona w terminie, podlegała odrzuceniu
2025-03-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy