Świadczenie usługi opiekuna (tutora) absolwenta pielęgniarstwa
Akademia Zamojska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00327585
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-22 13:30
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9222736166
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji medycznejUsługi szkoleniowe
Wykonawcy
7 przyznanych
Bożena LaskowskaZamość, PL
28 800 PLNSebastian ChmielewskiKrasnystaw, PL
28 800 PLNMałgorzata HawrylukZamość, PL
28 800 PLNElżbieta BaranKrynice, PL
24 000 PLNDanuta Skubis-CiosmakBiłgoraj, PL
28 800 PLNRyszarda GrandaBiłgoraj, PL
28 800 PLNLidia PodgórskaKrasnystaw, PL
28 800 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.