Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych nr 0567 T, 0568 T w msc. Małyszyn Górny i nr 0570 T w msc. Trębowiec Duży
Zarząd Dróg Powiatowych w Starachowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00327199
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00327199/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-22 12:11
- Lokalizacja
- Starachowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-48fe6e33-4875-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6641830342
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00327199 z dnia 2021-12-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych nr 0567 T, 0568 T w msc. Małyszyn Górny i nr 0570 T w msc. Trębowiec Duży
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Starachowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291019637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ostrowiecka 15
1.5.2.) Miejscowość: Starachowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 0412730220
1.5.8.) Numer faksu: 0412730228
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp-starachowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-starachowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zdp-starachowice.pl oraz https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarząd dróg w odniesieniu do dróg powiatowych w zakresie planowania, budowy, modernizacji, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych nr 0567 T, 0568 T w msc. Małyszyn Górny i nr 0570 T w msc. Trębowiec Duży2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48fe6e33-4875-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00327199
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000483/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.45 Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych nr 0567 T, 0568 T w msc. Małyszyn Górny i nr 0570 T w msc. Trębowiec Duży
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00275027/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2510.25.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 328955,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1 - Przebudowa dwóch przejść dla pieszych w msc. Małyszyn Górny, na skrzyżowaniu dróg powiatowych 0567 T Tychów Stary – Ostrożanka – Małyszyn – gr. woj. świętokrzyskiego (Pastwiska) i 0568 T Małyszyn Górny - Małyszyn DolnyZamówienie obejmuje następujący zakres robót:
- roboty rozbiórkowe (ręczna rozbiórka istniejącej nawierzchni chodnika, demontaż tablic znaków drogowych oraz rozebranie słupków do znaków drogowych);
- odtworzenie chodnika (przebrukowanie istniejącego chodnika z kostki brukowej betonowej, wykonanie chodnika z kostki brukowej betonowej czerwonej, wykonanie pasów ostrzegawczych przed przejściem dla pieszych z płytek betonowych lub kostki brukowej betonowej);
- oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego (znaki pionowe aktywne D-6 wraz z panelem słonecznym, instalacja elektryczną oraz konstrukcją nośną, znak pionowy aktywny B-20 wraz z panelem fotowoltaicznym, słupki do znaków drogowych, przymocowanie tablic do znaków drogowych, wykonanie linii wibracyjno-akustycznych, oznakowanie poziome nawierzchni bitumicznych, montaż radarowego wyświetlacza prędkości, wykonanie i ustawienie tablicy informacyjnej);
- doświetlenie przejścia dla pieszych.
Szczegółowy opis robót będących przedmiotem poszczególnych zadań zawierają Szczegółowe Specyfikacje Techniczne – rozdział IV SWZ oraz załączone do niniejszego postępowania Przedmiary robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.5.) Wartość części: 192824,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2 - Rozbudowa przejścia dla pieszych w msc. Trębowiec Duży, w ciągu drogi powiatowej nr 0570 T Osiny – Mokra Niwa –Trębowiec Krupów – Trębowiec Duży – gr. woj. świętokrzyskiego (Zbijów Mały)Zamówienie obejmuje następujący zakres robót:
- roboty rozbiórkowe (ręczna rozbiórka istniejącej nawierzchni chodnika, ręczna rozbiórka obrzeża betonowego, ręczna rozbiórka krawężnika betonowego, roboty ziemne wykonywane koparkami, demontaż tablic znaków drogowych, rozebranie słupków do znaków drogowych, bezinwazyjne usunięcie istniejącego oznakowania poziomego cienkowarstwowego);
- odtworzenie chodnika (ustawienie obrzeża betonowego, ustawienie krawężnika betonowego, wykonanie warstwy odcinającej z piasku stabilizowanego cementem podbudowy z kruszyw, wykonanie chodnika z kostki brukowej betonowej, wykonanie pasów ostrzegawczych przed przejściem dla pieszych z płytek betonowych lub kostki brukowej);
- wyniesione przejście dla pieszych (rozebranie nawierzchni bitumicznej, ręczna rozbiórka istniejącej nawierzchni chodnika, ręczna rozbiórka krawężnika betonowego, cięcie piłą nawierzchni bitumicznych, wykonanie podbudowy z betonu cementowego, wykonanie wyniesionego przejścia dla pieszych z kostki brukowej);
- odwodnienie (demontaż wpustu ulicznego żeliwnego, wykonanie warstwy odcinającej z piasku stabilizowanego cementem, koryta K-50 na podsypce cementowo – piaskowej, budowa odwodnienia liniowego);
- oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego (znaki pionowe aktywne D-6 wraz z panelem słonecznym, instalacją elektryczną oraz konstrukcją nośną, słupki do znaków drogowych, przymocowanie tablic do znaków drogowych, oznakowanie poziome nawierzchni bitumicznych, wykonanie linii wibracyjno-akustycznych, ustawienie barierek chodnikowych, wykonanie i ustawienie tablicy informacyjnej);
- doświetlenie przejścia dla pieszych.
Szczegółowy opis robót będących przedmiotem poszczególnych zadań zawierają Szczegółowe Specyfikacje Techniczne – rozdział IV SWZ oraz załączone do niniejszego postępowania Przedmiary robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.5.) Wartość części: 136131,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249161,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 250169,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249161,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.T.U.H. "DAREK" Dariusz Fijałkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6641027177
7.3.3) Ulica: Żytnia 102
7.3.4) Miejscowość: Starachowice
7.3.5) Kod pocztowy: 27-200
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Doświetlenie przejścia dla pieszych
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249161,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227107,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249896,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 227107,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano-Drogowa BAKAMEX Janusz Bakalarz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572253768
7.3.3) Ulica: Ściegiennego 295
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-116
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 227107,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-12-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |