Farby w aerozolu do drzew
Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Lasów Państwowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00327258
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-22 12:23
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7390207177
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Farby, lakiery i mastyksy
Wykonawcy
2 przyznane
NARZĘDZIA DLA LEŚNICTWA GRUBE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSUCHY LAS, PL
456 994,2 PLNNARZĘDZIA DLA LEŚNICTWA GRUBE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSUCHY LAS, PL
456 994,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.