,,Usługa utrzymania zimowego ulic, chodników i dróg na terenie miasta i gminy Miastko będących w zarządzie Zamawiającego, gmina Miastko, pow. bytowski, woj. pomorskie”
Gmina Miastko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00279657
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-23 10:29
- Lokalizacja
- Miastko, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8421771911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
8 przyznanych
USŁUGI LEŚNE S.C. R. I R. MAKSYMDretyń, PL
39 539,6 PLNSTANISŁAW BARTCZAKMiastko, PL
81 908 PLNTOMASZ MARCINIAKWęgorzynko, PL
58 580 PLNFILMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołczygłowy, PL
41 408 PLNFILMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołczygłowy, PL
41 408 PLNFILMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołczygłowy, PL
46 268 PLNSTANISŁAW BARTCZAKMiastko, PL
42 056 PLNSTANISŁAW BARTCZAKMiastko, PL
57 284 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.