„Rewitalizacja Morawicy - adaptacja istniejących obiektów do nowych funkcji społecznych i kulturalnych”

Miasto i Gmina Morawica - Urząd Miasta i Gminy w Morawicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00327348
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00327348/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-22 12:44
Lokalizacja
Morawica, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ae992cae-3188-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
6572630604
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty muroweMeble i wyposażenie kuchniUrządzenia restauracyjneRoboty w zakresie burzeniaRoboty sanitarneRoboty drogoweWykonywanie pokryć dachowychBetonowanieRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie i wykładanie podłógRoboty elewacyjneRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kształtowania terenuObiekty rekreacyjneMontaż instalacji piorunochronnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00327348 z dnia 2021-12-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja Morawicy - adaptacja istniejących obiektów do nowych funkcji społecznych i kulturalnych”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Morawica - Urząd Miasta i Gminy w Morawicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010352

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spacerowa 7

1.5.2.) Miejscowość: Morawica

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-026

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 31-14-692

1.5.8.) Numer faksu: 41 31-14-690

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@morawica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.morawica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rewitalizacja Morawicy - adaptacja istniejących obiektów do nowych funkcji społecznych i kulturalnych”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae992cae-3188-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00327348

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004803/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Rozbudowa i przebudowa oficyny w parku w Morawicy

1.1.19 Budowa sceny kulturalnej w zabytkowym parku w Morawicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00238807/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.77.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2179815,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 Adaptacja dawnej oficyny dworskiej w zabytkowym parku na muzeum Ziemi Morawickiej i restaurację
- lokalizacja inwestycji: działka nr ewid. 343/24, obręb 0001 Morawica

Zadanie to obejmuje następujące działania inwestycyjne:
a) przełożenie odcinka przyłącza kanalizacji sanitarnej dla części rozbudowywanej oficyny zlokalizowanej na dz. nr ewid. 343/24, obręb 0001 w Morawicy,
w następującej kolejności:
1) usunięcie ziemi urodzajnej na szerokość prowadzonych robót na jedną stronę wykopu a w drogach rozebranie nawierzchni;
2) odkład ziemi z wykopu na drugą stronę;
3) wzmocnienie ścian wykopów (wypraski stalowe);
4) usunięcie kamieni i przygotowanie podłoża;
5) ułożenie rurociągu z niwelacją poszczególnych odcinków rur;
6) zasypanie częściowo rurociągu warstwą min. 0,3 m nad rurą;.
7) zasypanie rurociągu warstwami z zagęszczeniem (dotyczy to szczególnie odcinków biegnących w ulicach i drogach).
b) montaż wewnętrznych instalacji wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji, kanalizacji sanitarnej tłuszczowej, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji dla projektowanej rozbudowy i przebudowy oficyny w parku zlokalizowanej na dz. nr ewid. 343/24 w Morawicy.
Zadaniem instalacji sanitarnych jest stworzenie i utrzymanie wymaganych warunków sanitarno - higienicznych w przebudowywanych i projektowanych pomieszczeniach obiektu, zapewnienie wody dla potrzeb nowo projektowanego zaplecza kuchennego oraz odprowadzenie ścieków technologicznych tłuszczowych.
c) montaż instalacji elektrycznych wewnętrznych części rozbudowywanej budynku oficyny w parku w Morawicy.
Zakres prac obejmuje:
1) montaż tablic bezpiecznikowych;
2) montaż instalacji elektrycznej i teletechnicznej;
3) montaż instalacji odgromowej.
d) dostawa wyposażenia dla potrzeb restauracji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262520-2 - Roboty murowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

39315000-3 - Urządzenia restauracyjne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45232460-4 - Roboty sanitarne

45233140-2 - Roboty drogowe

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45262300-4 - Betonowanie

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.5.) Wartość części: 1265286,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2 Budowa sceny kulturalnej w zabytkowym parku w Morawicy
- lokalizacja inwestycji: działka nr. ewid. 343/24, obręb: Morawica

1) Projektowane zagospodarowanie terenu zakłada minimalną ingerencję w istniejący układ zagospodarowania terenu, polegającą na:
- utwardzeniu terenu przed obiektem sceny, oraz
- wybudowaniu ciągu pieszego, łączącego istniejącą alejkę parkową z terenem sceny.
2) Inwestycja w szczególności obejmuje roboty w zakresie elementów takich, jak:
1. Cokół pylonu – żelbetowy z warstwą licową z cegły klinkierowej w kolorze naturalnym (ciemny klinkier)
2. Słupy drewniane pylonu – drewno klejone w kolorze naturalnym zaimpregnowane preparatami przeciwgrzybicznymi ciśnieniowo, pokryte powierzchniowo bezbarwnym lakierem chemoutwardzalnym. Całość w kolorze naturalnego drewna.
3. Belki poziome pylonu - drewno klejone w kolorze naturalnym zaimpregnowane preparatami przeciwgrzybicznymi ciśnieniowo, pokryte powierzchniowo bezbarwnym lakierem chemoutwardzalnym. Całość w kolorze naturalnego drewna.
4. Krokwie zadaszenia - drewno klejone w kolorze naturalnym zaimpregnowane preparatami przeciwgrzybicznymi ciśnieniowo, pokryte powierzchniowo bezbarwnym lakierem chemoutwardzalnym. Całość w kolorze naturalnego drewna.
5. Szkło zadaszenia sceny – szkło klejone laminowane z warstwą matowej folii w kolorze białym grubość 10 mm (tzw. szkło bezpieczne 4.4.2.) – kolor całości biały matowy 10x886x2245 MM - 14 PÓL x 4 SZT. = 56 SZT. UWAGA! Należy zastosować szkło nieprzezierne.
6. Elementy instalacji elektrycznej
7. Materiały sceny - deski sceny - deska kompozytowa, ryflowana, brąz, szczotkowana - deski czoła sceny (pionowe zakończenie) - deska kompozytowa, ryflowana, brąz, szczotkowana - otok sceny żwirowany - gres marmurowy biały – frakcja 5-15 mm - obrzeże chodnikowe 1000x300x80 mm w kolorze antracyt - stopień - kostka brukowa płaska z gresem z białego marmuru
8. Powierzchnia przedscenia 6 x 9,15 m – płyty z granitu strzegomskiego szarego 100/100/2 cm.
9. Widownia na skarpie - umocnienie tarasów - obrzeże chodnikowe 1000x300x80 mm w kolorze antracyt - nawierzchnia tarasów – eko kratka obsiana trawą na przejściach dla widzów oraz wypełniona żwirem pod ławkami - nawierzchnia przejść głównych - eko kratka obsiana trawą
10. Ławki – widownia na skarpie: ławki o konstrukcji stalowej z elementów zamkniętych ocynkowanych, malowanych proszkowo na kolor antracytu. Deski - deska kompozytowa, ryflowana, brąz, szczotkowana.
11. Siedziska pomiędzy skarpą i sceną
12. Cokół betonowy z kruszywem marmurowym, powierzchnia płukana. Siedzisko - deska kompozytowa, ryflowana, brąz, szczotkowana.
13. Kurtyny zwijane 4450x4100 mm - kaseta metalowa proszkowana w kolorze drewna sosnowego, 360x360x4300 mm - napęd elektryczny
14. Nawierzchnia dookoła sceny – żwir zagęszczony na warstwie piasku.
15. Prace w zakresie infrastruktury technicznej obejmą:
-budowę przyłącza energetycznego,
- gospodarkę masami ziemnymi oraz zagospodarowanie materiałów porozbiórkowych.
3) Wykonanie przyłączy, zewnętrznych i wewnętrznych instalacji elektrycznych – zgodnie z treścią PB oraz pozostałej dokumentacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

4.5.5.) Wartość części: 914529,18 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) Zamawiający informuje,
że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego cena najkorzystniejszej oferty na Zadanie 1 przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie na Zadanie 1 unieważniono.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej na Zadanie 2 przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 ust. 1 pkt 3 ustawy postępowanie na Zadanie 2 unieważniono.

2021-12-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane