BUDOWA SALI GIMNASTYCZNEJ Z ZAPLECZEM SANITARNYM ORAZ SAL DYDAKTYCZNYCH PRZY ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W AUGUSTÓWCE, GMINA OSIECK
Miasto i Gmina Osieck
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00327668
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00327668/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-22 13:45
- Lokalizacja
- Osieck, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5be19840-42f3-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 8261170716
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00327668 z dnia 2021-12-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA SALI GIMNASTYCZNEJ Z ZAPLECZEM SANITARNYM ORAZ SAL DYDAKTYCZNYCH PRZY ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W AUGUSTÓWCE, GMINA OSIECK
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Osieck
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582285
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Osieck
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-445
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: +48 25 6857026
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugosieck@gminaosieck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osieck.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5be19840-42f3-11ec-8c2d-66c2f1230e9c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA SALI GIMNASTYCZNEJ Z ZAPLECZEM SANITARNYM ORAZ SAL DYDAKTYCZNYCH PRZY ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W AUGUSTÓWCE, GMINA OSIECK2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5be19840-42f3-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00327668
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00266467/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
BUDOWA SALI GIMNASTYCZNEJ Z ZAPLECZEM SANITARNYM ORAZ SAL DYDAKTYCZNYCH PRZY ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W AUGUSTÓWCE, GMINA OSIECK ADRES INWESTYCJI: AUGUSTÓWKA UL. KOLEJOWA 2, 08-445 OSIECK. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA OPISUJE PROJEKT BUDOWLANY ORAZ PROJEKTY BRANŻOWE, SPECYFIKACJA TECHNICZNA I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający poinformował, że na realizację zamówienia może przeznaczyć kwotę 3.023.274,49 PLN brutto złZamawiający wezwał oferenta z najkorzystniejszą ofertą do uzupełnienia jej o środki dowodowe.
Oferent uzupełnił ofertę, jednak przedstawione dokumenty nie potwierdzają spełnienia warunku posiadania wiedzy i doświadczenia zgodnie z wymaganiami opisanymi w SWZ. W związku z powyższym Zamawiający odrzucił ofertę nr 1 złożoną przez NAFIBUD S.A. Żwirki i Wigury 61, 17-100 Bielsk Podlaski.
W związku z powyższym zamawiający wezwał oferenta z kolejną najkorzystniejszą ceną do uzupełniania oferty o dokumenty podmiotowe. Po stwierdzeniu, ze przedmiotowa oferta nr. 3 złożona przez firmę „REMEX” Sp. Z o. o. Sp. K.
Ul. Juliana Grobelnego 2, 05-300 Mińsk Mazowiecki jest najkorzystniejsza, zamawiający skonsultował z Radą Gminy możliwość zwiększenia środków na przedmiotowe zadanie. Niestety nie ma możliwości zapewnienia brakujących środków
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4285935,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5185555,55 PLN
| 2021-12-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |