Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych nr 0566 T, nr 0618 T oraz nr 0621 T
Zarząd Dróg Powiatowych w Starachowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00326926
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00326926/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-22 11:18
- Lokalizacja
- Starachowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66b4a6a1-3d6c-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6641830342
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00326926 z dnia 2021-12-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych nr 0566 T, nr 0618 T oraz nr 0621 T
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Starachowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291019637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ostrowiecka 15
1.5.2.) Miejscowość: Starachowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 0412730220
1.5.8.) Numer faksu: 0412730228
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp-starachowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-starachowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zdp-starachowice.pl oraz https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarząd dróg w odniesieniu do dróg powiatowych w zakresie planowania, budowy, modernizacji, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych nr 0566 T, nr 0618 T oraz nr 0621 T2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66b4a6a1-3d6c-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00326926
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000483/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.44 Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych nr 0566 T, nr 0618 T oraz nr 0621 T
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00257404/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2510.24.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 865249,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1 - „Budowa przejścia dla pieszych na drodze powiatowej nr 0566 T w miejscowości Tychów Nowy”.Zamówienie obejmuje następujący zakres robót:
- roboty pomiarowe
- roboty przygotowawcze i rozbiórkowe (mechaniczne karczowanie, ręczna rozbiórka obrzeża betonowego oraz nawierzchni z kostki betonowej, rozbiórka krawężnika betonowego, mechaniczne rozebranie nawierzchni z mas mineralno-bitumicznych, mechaniczne karczowanie);
- roboty ziemne (roboty ziemne wykonane koparkami przedsiębiernymi, mechaniczne formowanie i zagęszczanie nasypów);
- podbudowy (profilowanie i zagęszczanie podłoża, wykonanie warstwy odcinającej z piasku stabilizowanego cementem, warstwa dolna i górna podbudowy z kruszyw);
- konstrukcja nawierzchni jezdni (frezowanie nawierzchni mineralno-bitumicznej, nawierzchnie z betonu asfaltowego);
- zjazdy (profilowanie i zagęszczanie podłoża, podbudowy z kruszywa, wykonanie nawierzchni destruktu asfaltowego);
- pobocza jezdni (profilowanie i zagęszczanie podłoża, podbudowy z kruszywa, wykonanie nawierzchni destruktu asfaltowego);
- chodnik (obrzeża betonowe, ustawienie krawężnika betonowego, profilowanie i zagęszczanie podłoża, podbudowy z kruszyw, wykonanie chodnika z kostki brukowej betonowej, przestawienie ogrodzenia z elementów betonowych, przebrukowanie istniejącej nawierzchni chodnika);
- oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego (znaki pionowe aktywne D-6 wraz z panelem słonecznym, instalacja elektryczną oraz konstrukcją nośną, słupki do znaków drogowych, wykonanie i ustawienie tablicy informacyjnej, oznakowanie poziome nawierzchni bitumicznych, wykonanie stref oczekiwania);
- doświetlenie przejścia dla pieszych.
Szczegółowy opis robót będących przedmiotem poszczególnych zadań zawierają Szczegółowe Specyfikacje Techniczne – rozdział IV SWZ, załączone do niniejszego postępowania Przedmiary robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.5.) Wartość części: 161434,58 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2 - „Budowa dwóch przejść dla pieszych na skrzyżowaniu drogi powiatowej nr 0618 T (ul. Starachowicka) z drogą gminną nr 313021 T (ul. Podłaziska) w miejscowości Lipie”.- roboty przygotowawcze (roboty pomiarowe);
- roboty rozbiórkowe (rozbiórka krawężnika betonowego, rozbiórka płyt betonowych, rozbiórka obrzeża betonowego);
- nawierzchnia bitumiczna (roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi, frezowanie nawierzchni, podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem, warstwa podbudowy z kruszyw, głęboki recykling, nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych, wykonanie nawierzchni);
- wyniesione przejście dla pieszych (wykonanie podbudowy z betonu cementowego, wykonanie wyniesionego przejścia dla pieszych z kostki brukowej betonowej);
- chodnik dla pieszych + zjazdy (roboty ziemne wykonywane koparkami, ustawienie krawężnika betonowego, ustawienie obrzeża betonowego, profilowanie i zagęszczanie podłoża podbudowy z kruszyw, wykonanie warstwy odcinającej, podbudowy z kruszyw, wykonanie nawierzchni chodnika z kostki brukowej, przebrukowanie istniejących zjazdów);
- odwodnienie (przepusty rurowe pod zjazdami, ścianki czołowe betonowe, korytka przykrawężnikowe, umocnienie skarp i dna rowu);
- pobocze (roboty ziemne wraz z usunięciem humusu, profilowanie i zagęszczanie podłoża, warstwa podbudowy z kruszyw, nawierzchnie z destruktu asfaltowego);
- oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego (znaki pionowe aktywne D-6 wraz z panelem słonecznym, instalacją elektryczną oraz konstrukcją nośną, słupki do znaków drogowych, wykonanie i umocowanie tablicy informacyjnej, tablice do znaków drogowych, wykonanie stref oczekiwania, ustawienie barierek chodnikowych, oznakowanie poziome nawierzchni bitumicznych);
- doświetlenie przejścia dla pieszych.
Szczegółowy opis robót będących przedmiotem poszczególnych zadań zawierają Szczegółowe Specyfikacje Techniczne – rozdział IV SWZ, załączone do niniejszego postępowania Przedmiary robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.5.) Wartość części: 398772,20 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 3 - „Budowa dwóch przejść dla pieszych na skrzyżowaniu drogi powiatowej nr 0621 T (ul. Szkolna) z drogą gminną nr 313023 T (ul. Stoczki) w miejscowości Brody”.Zamówienie obejmuje następujący zakres robót:
- roboty rozbiórkowe (ręczna rozbiórka istniejącej nawierzchni chodnika z kostki brukowej, ręczna rozbiórka obrzeża betonowego, ręczna rozbiórka krawężnika betonowego, ręczna rozbiórka istniejącego umocnienia rowu, mechaniczne rozebranie nawierzchni z mas mineralno-bitumicznych, mechaniczne rozebranie podbudowy, rozebranie przepustów rurowych, rozebranie ścianek czołowych, mechaniczne karczowanie);
- budowa chodnika (mechaniczne formowanie wraz z zagęszczeniem nasypów, roboty ziemne, mechaniczne cięcie nawierzchni, umocnienie skarpy nasypu fundament pod elementy prefabrykowane, obrzeża betonowe, ustawienie krawężnika, ustawienie opornika betonowego, profilowanie i zagęszczenie podłoża, podbudowy z kruszyw, wykonanie chodnika z kostki brukowej, uszczelnieni szczeliny pomiędzy krawężnikiem a opornikiem, przestawienie ogrodzenia z wyminą elementów, przebrukowanie istniejącej nawierzchni chodnika);
- zjazdy (roboty ziemne wraz z usunięciem humusu, profilowanie i zagęszczenie podłoża, podbudowy z kruszywa łamanego, zjazdy z kostki brukowej, warstwa z kruszywa łamanego);
- odwodnienie (przepusty rurowe pod zjazdami, ścianki czołowe betonowe, koryta , umocnienie skarp i dna rowu, studnia betonowa, nakrywy dal istniejących w terenie koryt przepustowych, budowa odwodnienia liniowego, kanały (przykanaliki) z rur PCV);
- oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego (znaki pionowe aktywne D-6 wraz z panelem słonecznym, instalacją elektryczną oraz konstrukcją nośną, słupki do znaków drogowych, wykonanie i ustawienie tablicy informacyjnej, oznakowanie poziome wykonane na zimno, wykonanie stref oczekiwania, ustawienie barierek chodnikowych typu U-12a );
- doświetlenie przejścia dla pieszych.
Szczegółowy opis robót będących przedmiotem poszczególnych zadań zawierają Szczegółowe Specyfikacje Techniczne – rozdział IV SWZ, załączone do niniejszego postępowania Przedmiary robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.5.) Wartość części: 305043,09 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 310 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz. U. 2021 r. poz. 1129), Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielnie zamówienia, jeżeli środki publiczne które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 248367,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 259000,12 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 310 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz. U. 2021 r. poz. 1129), Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielnie zamówienia, jeżeli środki publiczne które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 498177,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 598089,96 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 310 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz. U. 2021 r. poz. 1129), Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielnie zamówienia, jeżeli środki publiczne które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 378089,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399509,17 PLN
| 2021-12-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |