Zakup fabrycznie nowych samochodów elektrycznych z zabudową do przewozu osób zatrzymanych wraz z ładowarkami samochodowymi na potrzeby Straży Miejskiej w Koszalinie
Gmina Miasto Koszalin - Urząd Miejski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00327991
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-22 14:42
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6692385366
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy elektryczne
Wykonawcy
2 przyznane
SOBIESŁAW ZASADA AUTOMOTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
299 918,28 PLNSOBIESŁAW ZASADA AUTOMOTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
299 918,28 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.