Remont i przebudowa mieszkań służbowych w budynku przy Wybrzeżu Pasteura 17a we Wrocławiu – Zadania
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00328152
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00328152/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-22 15:27
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1739805-f5ed-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8960005408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00328152 z dnia 2021-12-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa mieszkań służbowych w budynku przy Wybrzeżu Pasteura 17a we Wrocławiu – Zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-137
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: /71/ 375 20 04
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: katarzyna.danielewska-drzazga@uwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uni.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.uni.wroc.pl/382/284/roboty-budowlane-ponizej-5-350-000-euro.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przebudowa mieszkań służbowych w budynku przy Wybrzeżu Pasteura 17a we Wrocławiu – Zadania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1739805-f5ed-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00328152
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003709/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Roboty budowlane w obiekcie przy ul. Pasteura 17a lok. 4 i 35
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00138792/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.2712.7.2021.KDD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 206053,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pn: Remont i przebudowa mieszkaniasłużbowego nr 4 w budynku przy Wybrzeżu Pasteura 17a we Wrocławiu
2. Zakres prac będzie zgodny z dokumentacją techniczną oraz specyfikacją wykonania i odbioru
robót, a w szczególności będzie obejmował:
2.1.PRACE ROZBIÓRKOWE:
1. Skucie istniejących okładzin z płytek gresowych na ścianach i posadzkach, demontaż stolarki
drzwiowej, demontaż podłóg z paneli laminowanych.
2. Demontaż starej ceramiki - wc, umywalki, wanny oraz grzejników.
3. Wyburzenia fragmentów ścianek działowych wg załączonych rysunków.
4. Demontaż mebli w zabudowach kuchennych, szaf wnękowych, demontaż opraw
oświetleniowych.
5. Wywóz gruzu.
2.2.PRACE BUDOWLANE:
1. Wykonanie wylewek samopoziomujących.
2. Wykonanie nowych ścianek działowych z płyt G-K.
3. Korekta instalacji elektrycznej i wod. – kan. c.o. zgodnie z projektem wnętrz.
4. Położenie gładzi gipsowej, naprawa –uzupełnienie tynków.
5. Ułożenie nowych płytek gresowych na ścianach.
6. Ułożenie nowych podłóg z płytek gresowych oraz paneli laminowanych.
7. Wykonanie nowego sufitu podwieszonego w technologii karton gips na stelażu stalowym
zimnogiętym w łazience.
8. Gruntowanie i malowanie dwukrotne farbą lateksowo akrylową, obiektową.
9. Montaż nowej ceramiki WC, umywalki, brodzika z kabiną wraz z bateriami.
10. Montaż nowych grzejników płaskoczołowych oraz drzwi.
11. Zabudowy meblowe łazienkowe - montaż.
12. Wymiana zewnętrznych gniazdek i łączników. Montaż nowych opraw oświetleniowych na
ścianach i suficie.
13. Malowanie balustrady na balkonie w kolorze istniejącym.
ZAKRES PRAC NIE OBEJMUJE DOSTAWY MEBLI I SPRZĘTU AGD DO KUCHNI
I POKOJU.
2.1. Roboty budowlane oznaczają pełen zakres robót budowlano-montażowych, robót
rozbiórkowych, robót demontażowych i montażowych oraz usług budowlanych
w zakresie określonym powyżej i opisanym w dokumentacji projektowej. Zakres robót
szczegółowo obejmuje dokumentacja projektowa (projekt wykonawczy - PW) STWiORB oraz
przedmiar robót (PR) stanowiące odpowiednio załącznik nr 6.1 (Zadanie nr 1) do SWZ wraz ze
wszystkimi robotami niezbędnymi i towarzyszącymi dla zrealizowania robót.
2.2. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we
wzorze umowy, który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 281 ust. 1
pkt 7 uPzp wraz z załącznikami, stanowiącym odpowiednio załącznik nr 7. 1 (Zadanie nr 1) do
SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 98908,45 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pn Remont i przebudowa mieszkaniasłużbowego nr 35 w budynku przy Wybrzeżu Pasteura 17a we Wrocławiu
2. Zakres prac będzie zgodny z dokumentacją techniczną oraz specyfikacją wykonania i odbioru
robót, a w szczególności będzie obejmował:
2.1.PRACE ROZBIÓRKOWE:
1. Skucie istniejących okładzin z płytek gresowych na ścianach i posadzkach, demontaż stolarki
drzwiowej, demontaż podłóg z paneli laminowanych.
2. Demontaż starej ceramiki - wc, umywalki, wanny oraz grzejników.
3. Wyburzenia fragmentów ścianek działowych wg załączonych rysunków.
4. Demontaż mebli w zabudowach kuchennych, szaf wnękowych, demontaż opraw
oświetleniowych.
5. Wywóz gruzu.
2.2.PRACE BUDOWLANE:
1. Wykonanie wylewek samopoziomujących.
2. Wykonanie nowych ścianek działowych z płyt G-K.
3. Korekta instalacji elektrycznej i wod. – kan. c.o. zgodnie z projektem wnętrz.
4. Położenie gładzi gipsowej, naprawa –uzupełnienie tynków.
5. Ułożenie nowych płytek gresowych na ścianach.
6. Ułożenie nowych podłóg z płytek gresowych oraz paneli laminowanych.
7. Wykonanie nowego sufitu podwieszonego w technologii karton gips na stelażu stalowym
zimnogiętym w łazience.
8. Gruntowanie i malowanie dwukrotne farbą lateksowo akrylową, obiektową.
9. Montaż nowej ceramiki WC, umywalki, brodzika z kabiną wraz z bateriami.
10. Montaż nowych grzejników płaskoczołowych oraz drzwi.
11. Zabudowy meblowe łazienkowe - montaż.
12. Wymiana zewnętrznych gniazdek i łączników. Montaż nowych opraw oświetleniowych na
ścianach i suficie.
13. Malowanie balustrady na balkonie w kolorze istniejącym.
ZAKRES PRAC NIE OBEJMUJE DOSTAWY MEBLI I SPRZĘTU AGD DO KUCHNI
I POKOJU.
2.1. Roboty budowlane oznaczają pełen zakres robót budowlano-montażowych, robót
rozbiórkowych, robót demontażowych i montażowych oraz usług budowlanych
w zakresie określonym powyżej i opisanym w dokumentacji projektowej. Zakres robót
szczegółowo obejmuje dokumentacja projektowa (projekt wykonawczy - PW) STWiORB oraz
przedmiar robót (PR) stanowiące odpowiednio załącznik nr 6.2 (Zadanie nr 2) do SWZ wraz ze
wszystkimi robotami niezbędnymi i towarzyszącymi dla zrealizowania robót.
2.2. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we
wzorze umowy, który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 281 ust. 1
pkt 7 uPzp wraz z załącznikami, stanowiącym odpowiednio załącznik nr 7.2 (Zadanie nr 2) do
SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 107144,88 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102600 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 106821 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 106821 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany Jakub Cichy
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon: 930996531
7.3.3) Ulica: Jaśminowa 16/2
7.3.4) Miejscowość: Wilkszyn
7.3.5) Kod pocztowy: 55-330
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 106821 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 115700 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115700 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany Jakub Cichy
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon: 930996531
7.3.3) Ulica: Jaśminowa 16/2
7.3.4) Miejscowość: Wilkszyn
7.3.5) Kod pocztowy: 55-330
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115700 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca, który został pierwotnie wybrany uchylił się od podpisania umowy i nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy w zakresie Zadania nr 1 i 2| 2021-12-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |