Dostawa wyposażenia szkół w ramach programu „Laboratoria przyszłości”
Gmina Miasto Oława
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00328789
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-23 09:55
- Lokalizacja
- Oława, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9121717084
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia komputeroweUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneMikrofony i głośnikiZabawkiGry edukacyjneAparaty fotograficznePomoce dydaktyczneMebleSłuchawkiSprzęt gospodarstwa domowego
Wykonawcy
7 przyznanych
13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
118 341,99 PLN13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
131 924,88 PLN13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
62 539,35 PLN13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
163 051,26 PLN13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
112 841,43 PLN13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
52 984,71 PLN13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
216 253,68 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.