Przebudowa amfiteatru w parku im. Staszica w Czarnkowie
Gmina Miasta Czarnków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00329520
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00329520/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-23 12:35
- Lokalizacja
- Czarnków, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9dd93b15-582b-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 7632093092
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00329520 z dnia 2021-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa amfiteatru w parku im. Staszica w Czarnkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Czarnków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791052
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Wolności 6
1.5.2.) Miejscowość: Czarnków
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 67 255 25 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@czarnkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czarnkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/czarnkowurzad1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa amfiteatru w parku im. Staszica w Czarnkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9dd93b15-582b-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00329520
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002645/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa amfiteatru w parku im. Staszica w Czarnkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00306126/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TI.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
przebudowa amfiteatru w parku im. Staszica w Czarnkowie, obejmująca w szczególności:
- rozbiórkę pozostałości istniejącej widowni, wycinkę drzew
- realizację prefabrykowanej konstrukcji widowni, fundamentów i stalowej konstrukcji pergoli
- rozbiórkę istniejącego budynku amfiteatru wraz ze sceną i zadaszeniem sceny,
- realizację nowego budynku zaplecza sceny wraz ze sceną i fundamentami zadaszenia,
- wykonanie wszystkich instalacji wewnętrznych oraz zewnętrznych,
- wykonanie wszystkich projektowanych przyłączy mediów,
- prefabrykację i montaż stalowej konstrukcji dachu wraz z pokryciem z membrany PTFE,
- zagospodarowanie terenu wokół budynku, widowni oraz pergoli.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, to jest do godziny 10:00 dnia 23.12. 2021 roku nie wpłynęła żadna oferta.| 2021-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |