Zintegrowany Dębów - miejsce spotkań i rozmów mieszkańców (etap I) - zadanie realizowane w ramach budżetu obywatelskiego

GMINA GAĆ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00330031
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00330031/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-23 14:34
Lokalizacja
Gać, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a5ba9f06-3d58-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
650900648
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

Wykonawcy

1 przyznane

JÓZEF SŁOTAPrzeworsk, PL · lot 0
31 956,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00330031 z dnia 2021-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zintegrowany Dębów - miejsce spotkań i rozmów mieszkańców (etap I) - zadanie realizowane w ramach budżetu obywatelskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GAĆ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900648

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 275

1.5.2.) Miejscowość: Gać

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-207

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: (16) 641-14-29

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug_gac@onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gac.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zintegrowany Dębów - miejsce spotkań i rozmów mieszkańców (etap I) - zadanie realizowane w ramach budżetu obywatelskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5ba9f06-3d58-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00330031

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003553/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 "Zintegrowany Dębów" - miejsce spotkań i rozmów mieszkańców (etap I) - zadanie realizowane w ramach budżetu obywatelskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00257803/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGO.271.16.2021.JS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 20302,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w rozumieniu przepisów ustawy Pzp. Zamówienie obejmuje wszystkie roboty umożliwiające i mające na celu wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Zintegrowany Dębów – miejsce spotkań i rozmów mieszkańców (etap I) – zadanie realizowane w ramach budżetu obywatelskiego”. Roboty budowlane zlokalizowane zostaną na działce nr ewid. 619/21 położonej w miejscowości Dębów gmina Gać polegać będą na zakryciu istniejącego rowu melioracyjnego i wykonaniu sieci kanalizacji deszczowej. Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia wszystkich koniecznych prac, które doprowadzą do osiągnięcia rezultatu opisanego w Załączniku nr 8 do SWZ.
Przewiduje się do wykonania między innymi:
a. roboty ziemne: roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych, trasy kanałów spławnych lub nawadniających; wykopy oraz przekopy wykonane na okład koparkami przedsiębiernymi; studzienki kanalizacyjne systemowe, zamkniecie rurą teleskopową; zasypywanie wykopów liniowych o ścianach pionowych wraz z dowozem ziemi;
b. sieć kanalizacyjna: kanały z rur typu PVC łączone na wcisk.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje również wykonanie robót towarzyszących i uzupełniających. Wykonawca zobowiązany jest do kompletowania w trakcie realizacji robót wszelkiej dokumentacji zgodnie z przepisami Prawa budowlanego (Dz. U. z 2020 r. poz. 1333 z późn. zm.).
Wykonawca wykona, przygotuje oraz złoży u Zamawiającego w formie trwale spiętej, wszelkie dokumenty związane z wykonanym przedmiotem zamówienia, a zawłaszcza:
1. dokumenty potwierdzające jakość materiałów i urządzeń użytych do wykonania przedmiotu zamówienia (atesty, certyfikaty, aprobaty techniczne, świadectwa jakości);
2. inne dokumenty zgromadzone w trakcie wykonywania przedmiotu zamówienia, a odnoszące się do jego realizacji, zwłaszcza rysunki ze zmianami naniesionymi w trakcie realizacji zadania;
3. dokumentację konieczną do dokonania odbiorów i uzyskania wszelkich niezbędnych pozwoleń
i uzgodnień (jeśli jest wymagana).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w przedmiarze robót stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31956,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95491,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31956,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WODO-GAZ JÓZEF SŁOTA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 794-000-01-46; REGON: 650032028

7.3.3) Ulica: Krakowska 23

7.3.4) Miejscowość: Przeworsk

7.3.5) Kod pocztowy: 37-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31956,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Działając na podstawie art. 224 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych Zamawiający wezwał Wykonawcę: WODO-GAZ JÓZEF SŁOTA do udzielenie wyjaśnień, w tym złożenia dowodów, dotyczących wyliczenia ceny oferty w zakresie elementów mających wpływ na wysokość zaoferowanej ceny. W złożonej ofercie wykonawca podał cenę brutto 31 956,75 zł, która była niższa o co najmniej 30% od średniej arytmetycznej cen wszystkich złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 1 i 10. Wykonawca złożył stosowne wyjaśnienia w wyznaczonym terminie.
Przedstawione wyjaśnienia, poparte dowodami umożliwiły Zamawiającemu zweryfikowanie poprawności dokonanej przez wykonawcę kalkulacji ceny. Po analizie przedstawionych dokumentów Zamawiający uznał, że Wykonawca udowodnił, iż zaoferowana przez niego cena za wykonanie przedmiotu zamówienia nie jest rażąco niska.
2021-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane