Rozbudowa drogi powiatowej nr 2420W ul. Wiślanej w rejonie skrzyżowania z drogą gminną nr 410523W ul. Długą oraz zaprojektowanie i wykonanie doświetlenia przejść dla pieszych .
Powiat Warszawski Zachodni, Zarząd Dróg Powiatowych w Ożarowie Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00329944
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00329944/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-23 14:08
- Lokalizacja
- Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54325607-63e8-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 5272185341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00329944 z dnia 2021-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 2420W ul. Wiślanej w rejonie skrzyżowania z drogą gminną nr 410523W ul. Długą oraz zaprojektowanie i wykonanie doświetlenia przejść dla pieszych .
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Warszawski Zachodni, Zarząd Dróg Powiatowych w Ożarowie Mazowieckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014900974
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 300
1.5.2.) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-850
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 722 13 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdp.pwz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.pwz.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogoami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi powiatowej nr 2420W ul. Wiślanej w rejonie skrzyżowania z drogą gminną nr 410523W ul. Długą oraz zaprojektowanie i wykonanie doświetlenia przejść dla pieszych .2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54325607-63e8-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00329944
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
art. 305 ust. 1 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych. W uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty. Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. We wszczętym postępowaniu nie zmieniono istotnie pierwotnych
warunków udziału w postępowaniu.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZP-16/2021
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-20/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1152654,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Rozbudowa drogi powiatowej nr 2420W ul. Wiślanej w rejonie skrzyżowania z drogą gminną nr 410523W ul. Długą oraz zaprojektowanie i wykonanie doświetlenia przejść dla pieszych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na 2 przejściach dla pieszych w Łomiankach na ul. Wiślanej i Długiej na drogach nr 2420W i 410523W”.
1) wykonanie projektu budowlanego lub materiałów do zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę, projektów wykonawczych doświetlenia przejścia dla pieszych i uzyskanie wszelkich niezbędnych dokumentów wynikających z obowiązujących przepisów prawa: zgód, opinii, uzgodnień, warunków technicznych, umów przyłączeniowych, decyzji i pozwoleń zgodnie z wytycznymi określonymi programem funkcjonalno-użytkowym w szczególności pkt. 1.4.1 („Skład dokumentów”) skoordynowanych z projektem rozbudowy drogi powiatowej nr 2420W ul. Wiślanej W rejonie skrzyżowania z ul. Długą w Łomiankach,
2) uzyskanie warunków i uzgodnienie podłączenia do istniejącej sieci oświetlenia ulicznego z Gminą lub przyłączenia do sieci energetycznej oraz uzgodnienie projektów w zakładzie energetycznym PGE Dystrybucja S.A (rejon energetyczny Legionowo) w przypadku takiej konieczności,
3) wykonanie i uzgodnienie projektu czasowej organizacji ruchu dla potrzeb realizacji zamówienia,
4) wykonanie przedmiarów robót, kosztorysu inwestorskiego, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych i BIOZ dotyczących dokumentacji doświetlenia przejść dla pieszych,
5) uzyskanie zaświadczenia o braku sprzeciwu dla realizacji robót budowlanych dotyczących doświetlenia przejść dla pieszych, wydanego przez odpowiedni organ administracji architektoniczno-budowlanej,
6) pełna obsługa geodezyjna projektu tj. przygotowanie mapy dla celów projektowych / mapy zasadniczej oraz uzgodnienie projektu na naradzie koordynacyjnej w Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego,
7) wykonanie wykopów dla linii kablowej,
8) dostawa i montaż prefabrykowanych fundamentów dla słupów oświetleniowych,
9) dostawa i montaż słupów oświetleniowych, montaż skrzynek,
10) podłączenie nowych urządzeń pod napięcie,
11) dostawa, montaż i instalacja niezbędnego osprzętu zasilającego i pomiarowego,
12) wykonanie pomiarów parametrów instalacji i uruchomienie oświetlenia,
13) zgłoszenie wykonania doświetlenia przejścia dla pieszych i uzgodnienie włączenia oświetlenia z PGE zgodnie z warunkami technicznymi i umową o przyłączenie oraz uruchomienie oświetlenia ulicznego (w przypadku zasilenia doświetlenia przejścia dla pieszych z linii energetycznej),
14) uzyskanie wszelkich uzgodnień niezbędnych do prawidłowego wykonania zadania w tym uzyskanie wszelkich niezbędnych dokumentów związanych z zalicznikowaniem nowych punktów pomiarowych zgodnie z obowiązującą procedurą PGE wraz z protokołem zainstalowania licznika z oplombowaniem przez zakład PGE (o ile będzie to wymagane do uruchomienia oświetlenia),
15) wycinka drzew,
16) roboty rozbiórkowe,
17) frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej,
18) roboty ziemne,
19) roboty drogowe:
- profilowanie i zagęszczanie podłoża,
- oporniki betonowe 12 x 25 z wykonaniem ław betonowych z betonu C12/15,
- krawężniki betonowe 15 x 30 na ławie z betonu C12/15 z oporem,
- krawężniki przejściowe 15 x 30 na 15 x 22 na ławie betonowej z betonu C12/15 z oporem,
- krawężniki betonowe najazdowe 15 x 22 na ławie betonowej z betonu C12/15 z oporem,
- obrzeża betonowe 8 x 30 na ławie betonowej z betonu C12/15 z oporem,
- podbudowa pomocnicza ze stabilizacji z dowozu Rm = 6-8MPa gr. 10cm,
- podbudowa pomocnicza ze stabilizacji z dowozu Rm = 2,5MPa gr. 10cm,
- podbudowa pomocnicza ze stabilizacji z dowozu Rm = 2,5MPa gr. 15cm,
- podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/63mm grubości 23cm,
- podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/63mm grubości 15cm,
- podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5mm grubości 10cm,
- mechaniczne czyszczenie nawierzchni drogowej,
- skropienie nawierzchni drogowej emulsją asfaltową,
- podbudowa z betonu asfaltowego AC 22P KR 3-6 gr 7cm,
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16W KR 3-6 gr 6cm,
- siatka wzmacniająca do nawierzchni asfaltowych 120 x 120 kN/m,
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S PMB 45/80-55 KR3-6 gr 5cm,
- nawierzchnie z betonowych płyt ażurowych,
- nawierzchnie z kostki betonowej o gr 8 cm na podsypce cem-piaskowej,
- nawierzchnie z betonowych płyt chodnikowych dotykowych,
20) regulacja studni i zasów,
21) wykonanie, uzgodnienie i wdrożenie projektu aktualizacji stałej organizacji, ruchu,
22) usunięcie kolizji z gazociągiem,
23) usunięcie kolizji teletechnicznych,
24) urządzenia bezpieczeństwa ruchu: wykonanie oznakowania pionowego
i poziomego zgodnie z zatwierdzonym projektem stałej organizacji ruchu,
25) obsługa geodezyjna wraz z inwentaryzacją powykonawczą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Powody unieważnienia: art. 255 pkt. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 poz. 1129). Negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Zamawiający nie akceptuje kwoty zaoferowanej przez wykonawcę.| 2021-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |