Przebudowa ogólnodostępnych placów zabaw w miejscowościach: Agatówka, Budki, Dąbrowa, Trzydnik Duży, Trzydnik Duży – Kolonia, gmina Trzydnik Duży
GMINA TRZYDNIK DUŻY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00339972
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-30 23:20
- Lokalizacja
- Trzydnik Duży, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7151773554
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuWyposażenie placów zabaw
Wykonawcy
5 przyznanych
HAPPY S.C. R.KOŁACKI Ł.CYRAN, A. CZYRANDys, Ciecierzyn, PL
36 053,51 PLNHAPPY S.C. R.KOŁACKI Ł.CYRAN, A. CZYRANDys, Ciecierzyn, PL
36 053,51 PLNHAPPY S.C. R.KOŁACKI Ł.CYRAN, A. CZYRANDys, Ciecierzyn, PL
67 502,4 PLNHAPPY S.C. R.KOŁACKI Ł.CYRAN, A. CZYRANDys, Ciecierzyn, PL
71 118,6 PLNHAPPY S.C. R.KOŁACKI Ł.CYRAN, A. CZYRANDys, Ciecierzyn, PL
31 340,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.