Sukcesywny zakup i dostawa artykułów spożywczych - 2022 rok
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W WĄBRZEŹNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00332261
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-28 08:27
- Lokalizacja
- Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8781312275
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
JajaRyby przetworzone i konserwowaneProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneProdukty mleczarskiePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieRóżne produkty spożywczeWarzywa mrożone
Wykonawcy
7 przyznanych
—
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
GMINNA SPÓŁDZIELNIA 'SAMOPOMOC CHŁOPSKA'Pruszcz, PL
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITAWysokie Mazowieckie, PL
POLKORN PIEKARNIA Z CUKIERNIĄ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCiechocinek, PL
—
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.