Opracowanie Autorskiego Programu Nauczania i przeprowadzenie zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2021/2022
POWIAT KARTUSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00331103
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-27 11:35
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5891638355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolnictwa podstawowegoUsługi edukacji młodzieżyUsługi edukacji specjalnejUsługi szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi opracowywania programów szkoleniowychUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi szkolnictwa średniego
Wykonawcy
10 przyznanych
Kamil KostrzewaLębork, PL
10 350 PLNKamil KostrzewaLębork, PL
11 730 PLNElżbieta Klasa-KostrzewaGdańsk, PL
8100 PLNElżbieta Klasa-KostrzewaGdańsk, PL
10 200 PLNALGARNET Usługi informatyczne i szkoleniowe Damian SzczygiełCzeczewo, PL
10 920 PLNALGARNET Usługi informatyczne i szkoleniowe Damian SzczygiełCzeczewo, PL
12 390 PLNAnna BorowiczŻukowo, PL
9000 PLNAnna FlorekGdańsk, PL
10 350 PLNAgnieszka KrzyżanowskaGdańsk, PL
5500 PLNAgnieszka KrzyżanowskaGdańsk, PL
5500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.