„Przebudowa przejścia dla pieszych droga krajowa nr 94, ul. Wrocławska/ul. Różana, Legnica”.
Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00304121
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00304121/02
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-08 08:21
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7fa2d1c-4b6e-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6910018833
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00304121 z dnia 2021-12-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa przejścia dla pieszych droga krajowa nr 94, ul. Wrocławska/ul. Różana, Legnica”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390278090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Legnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdm@zdm.legnica.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm.legnica.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa przejścia dla pieszych droga krajowa nr 94, ul. Wrocławska/ul. Różana, Legnica”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7fa2d1c-4b6e-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00304121
2.6.) Wersja ogłoszenia: 02
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003922/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Przebudowa przejścia dla pieszych droga krajowa nr 94, ul. Wrocławska/ ul. Różana, Legnica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00277891/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DP/35/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie podzielone jest na dwa etapy:
Etap 1 – roboty elektryczne w formule „zaprojektuj/wybuduj” obejmuje:
1) Opracowanie projektu wykonawczego,
2) wykonanie załącznika do zgłoszenia robót budowlanych niewymagających decyzji pozwolenia na budowę,
Roboty budowlane elektryczne na obiektach:
1) Wykonanie 2 tablic z informacją o dofinansowaniu ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w 2021 roku.
2) Naświetlacz dla ruchu w kierunku centrum:
3) Naświetlacz dla ruchu w kierunku wyjazdu z Legnicy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2021-12-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |