Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do kuchni Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Strumieniu
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śl. w Strumieniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00331531
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-27 13:21
- Lokalizacja
- Strumień, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5482196836
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczeJajaProdukty mleczarskieOwoce, warzywa i podobne produktyProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneRyby przetworzone i konserwowane
Wykonawcy
8 przyznanych
BŁAŻEJ FIRGANEKBielsko-Biała, PL
37 118,64 PLNBŁAŻEJ FIRGANEKBielsko-Biała, PL
4819,5 PLNBŁAŻEJ FIRGANEKBielsko-Biała, PL
37 118,64 PLNALEKSANDRA ŁUGOWSKAKończyce Małe, PL
37 599,31 PLNZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DROBIU MARICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWABielsko-Biała, PL
24 075,45 PLNMAKSYMILIAN PENKALAPielgrzymowice, PL
12 962,25 PLNBŁAŻEJ FIRGANEKBielsko-Biała, PL
35 235,9 PLNBŁAŻEJ FIRGANEKBielsko-Biała, PL
35 235,9 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.