Przebudowa - modernizacja dróg powiatowych: nr 5203W Płock (Trzepowo) - Boryszewo oraz nr 2941W Miszewko - Pepłowo - Cieśle
Powiat Płocki - Zarząd Dróg Powiatowych w Płocku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00012049
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00012049/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-11 13:01
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1912ffc1-2738-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7743227414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00012049 z dnia 2022-01-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa - modernizacja dróg powiatowych: nr 5203W Płock (Trzepowo) - Boryszewo oraz nr 2941W Miszewko - Pepłowo - Cieśle
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Płocki - Zarząd Dróg Powiatowych w Płocku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016034
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bielska 57a
1.5.2.) Miejscowość: Płock
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 24 267 68 39
1.5.8.) Numer faksu: 24 267 68 81
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpplock.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpplock.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zdpplock.pl/przetargi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami powiatowymi w imieniu Zarządu Powiatu w Płocku
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa - modernizacja dróg powiatowych: nr 5203W Płock (Trzepowo) - Boryszewo oraz nr 2941W Miszewko - Pepłowo - Cieśle2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1912ffc1-2738-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00012049
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003831/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja drogi powiatowej nr 5203W Płock (Trzepowo) - Boryszewo na odcinku o długości 1,280 km
1.1.9 Przebudowa – modernizacja drogi powiatowej nr 2941W Miszewko – Pepłowo – Cieśle polegająca na budowie chodnika o długości 0,444 km
1.1.22 Przebudowa drogi powiatowej nr 5203W Płock (Trzepowo) - Boryszewo wraz z budową chodnika od km 1+329,87 do km 2+239,42
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00224106/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.T.2930/16/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w związku z realizacją zadania pn.: Przebudowa - modernizacja drogi powiatowej nr 5203W Płock (Trzepowo) - Boryszewo na odcinku od km 0+000 (granica powiatu) do km 1+330 o długości 1,330 km4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 469299,07 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w związku z realizacją zadania pn.: Przebudowa drogi powiatowej nr 5203W Płock (Trzepowo) - Boryszewo wraz z budową chodnika od km 1+329,87 do km 2+1454.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 814487,90 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w związku z realizacją zadania pn.: Przebudowa - modernizacja drogi powiatowej nr 2941W Miszewko - Pepłowo - Cieśle polegająca na budowie chodnika o długości 0,444 km4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 322251,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę 300000,00 PLN. W postępowaniu w zakresie przedmiotowej części wpłynęła 1 oferta za cenę 695044,71 zł. Ceny najkorzystniejszych ofert przewyższają zatem kwoty, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Biorąc pod uwagę, że Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tych kwot do ceny najkorzystniejszej oferty, postępowanie w zakresie Zadania I podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 994616,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 994616,13 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 994616,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów WAPNOPOL Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 56718415455
7.3.3) Ulica: Młodzieżowa 3/32
7.3.4) Miejscowość: Płońsk
7.3.5) Kod pocztowy: 09-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 994616,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-06-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę 250000,00 PLN. W postępowaniu w zakresie przedmiotowej części wpłynęła 1 oferta za cenę 396724,20 zł. Ceny najkorzystniejszych ofert przewyższają zatem kwoty, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Biorąc pod uwagę, że Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tych kwot do ceny najkorzystniejszej oferty, postępowanie w zakresie Zadania III podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp.
| 2022-01-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |