Prace remontowo-budowlane w ramach projektu pn. „Budowa Samorządowego Żłobka w Czerminie w ramach programu MALUCH+ 2022-2029 w miejscowości Czermin, 39-304 Czermin 454”

GMINA CZERMIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00162515
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00162515/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-03-26 08:16
Lokalizacja
Czermin, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0dd44eed-1fc9-4789-8416-24bcf5a43753
Identyfikator
8172175391
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskiePokrywanie podłóg i ścianInstalowanie drzwiRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychRóżne meble i wyposażenie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00162515 z dnia 2025-03-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowo-budowlane w ramach projektu pn.
„Budowa Samorządowego Żłobka w Czerminie w ramach programu MALUCH+ 2022-2029 w miejscowości Czermin, 39-304 Czermin 454”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERMIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581896

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 140

1.5.2.) Miejscowość: Czermin

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-304

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@czermin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://czermin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0dd44eed-1fc9-4789-8416-24bcf5a43753

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowo-budowlane w ramach projektu pn.
„Budowa Samorządowego Żłobka w Czerminie w ramach programu MALUCH+ 2022-2029 w miejscowości Czermin, 39-304 Czermin 454”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0dd44eed-1fc9-4789-8416-24bcf5a43753

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00162515

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029152/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Prace remontowo-budowlane w ramachprojektu pn. „Budowa SamorządowegoŻłobka w Czerminie w ramachprogramu MALUCH+ 2022-2029 wmiejscowości Czermin, 39-304Czermin 454”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022–2029”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00048554

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są prace remontowo - budowlane w istniejącym budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Czerminie w zakresie wskazanym w projekcie budowlanym, przedmiarach oraz dokumentach towarzyszących. Prace te mają na celu utworzenie nowych miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w ramach programu „Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022–2029”
Wykonanie robót obejmować będzie między innymi:
- przebudowę pomieszczeń kuchni dla potrzeb Żłobka Samorządowego w Czerminie wraz
z jej wyposażeniem (m.in. blaty i szafki nierdzewne, dostawa i montaż klimatyzatorów oraz pieca konwekcyjnego),
- przystosowanie pomieszczeń na potrzeby żłobka ( parter: Sala nr 1, Sala nr 2, Korytarz - pom. nr 3, Komunikacja - pom. nr 4, piętro: Sala nr 5, Sala nr 6, Sala nr 7, Pomieszczenie
nr 8 łazienka) wraz z częściowym wyposażeniem m.in. dostawa i montaż klimatyzatorów
w salach dla dzieci oraz w pomieszczeniach administracyjnych i biurowych, obudowy grzejników, dekoracje ścienne, wyposażenie pomieszczenie socjalnego i łazienki - montaż blatu łazienkowego, umywalki z baterią oraz zestawu podtynkowego),
- uzupełniające roboty sanitarne,
- uzupełniające roboty elektryczne.

Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji swojej części inwestycji (przedmiotowego zamówienia) w taki sposób, by Zamawiający mógł uzyskać decyzję o pozwoleniu
na użytkowanie obiektu budowlanego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne.
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba
że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. Prace remontowo-budowlane w ramach projektu pn. „Budowa Samorządowego Żłobka w Czerminie w ramach programu MALUCH+ 2022-2029 w miejscowości Czermin, 39-304 Czermin 454”
w terminie składania ofert, tj. do dnia 10.02.2025 r. do godziny 11:00, złożono siedem ofert. Cena oferty najkorzystniejszej w przedmiotowym postępowaniu
to 688 800,00 zł brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto 620 000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
2025-03-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane