DOSTAWA WARZYW I OWOCÓW DLA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W KLISINIE I PODLEGŁYCH ZAKŁADÓW RADYNIA, BOBOLUSZKI, DZBAŃCE I BLISZCZYCE.
Dom Pomocy Społecznej w Klisinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00331455
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-27 13:05
- Lokalizacja
- Lisięcice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7481048649
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
Wykonawcy
2 przyznane
TOMASZ PRZYBYŁEK48-200 Prudnik, PL
21 130,39 PLNTOMASZ PRZYBYŁEK48-200 Prudnik, PL
98 159,91 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.