Zakup artykułów różnych na potrzeby Centralnej Sterylizatorni

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00332122
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-27 23:31
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7781343588
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roztwory myjącePreparaty czyszczące

Wykonawcy

15 przyznanych

SUTURA MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
27 184,08 PLN
Sutura Med Sp. z o.o.Szczecin, PL
80 476,2 PLN
INFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
4645,94 PLN
KRAJOWE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE SEMIGAT SPÓŁKA AKCYJNA W WARSZAWIEWARSZAWA, PL
687,9 PLN
ANNA BIAŁOBRZYCKAGniezno, PL
9003 PLN
INFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
9861,05 PLN
3M POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNadarzyn, PL
28 291,5 PLN
KTG Semigat SAWarszawa, PL
1400 PLN
MEDILAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
21 835 PLN
Falco-Medic Jerzy Kudrycki ul. Sowińskiego 5, 15-348 BiałystokBiałystok, PL
9657 PLN
INFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2740 PLN
ANDRZEJ ABRAMCZYKRaszyn, PL
2687,7 PLN
Falco-Medic Jerzy Kudrycki ul. Sowińskiego 5, 15-348 BiałystokBiałystok, PL
30 470,82 PLN
ANDRZEJ ABRAMCZYKRaszyn, PL
30 470,82 PLN
INFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
645 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.