„Przebudowa (modernizacja) boiska do piłki nożnej w miejscowości Lwówek”

Miasto i Gmina Sanniki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00331905
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00331905/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-27 15:01
Lokalizacja
Sanniki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-779779e8-38b3-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
9710659463
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie kopania rowówRoboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniających

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ ZŁOTOWSKINowa Korzeniówka, PL · lot 0
316 110 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00331905 z dnia 2021-12-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa (modernizacja) boiska do piłki nożnej w miejscowości Lwówek”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Sanniki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015916

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 169

1.5.2.) Miejscowość: Sanniki

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-540

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 24 277 68 51

1.5.8.) Numer faksu: 24 277 78 15

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sanniki@zgwrp.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sanniki.bip.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

- https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa (modernizacja) boiska do piłki nożnej w miejscowości Lwówek”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-779779e8-38b3-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00331905

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003412/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa (modernizacja) boiska do piłki nożnej w miejscowości Lwówek”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00252210/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DG.271.14.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 298019,75

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia publicznego jest przebudowa (modernizacja) ogólnodostępnego boiska do gry w piłkę nożną w miejscowości Lwówek na działkach ewidencyjnych nr 27/1 i 25/1.
W zakres zadania wchodzą:
- Wykonanie boiska do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej o wym. 45x90m,
 Montaż dwóch bramek piłkarskich, oraz 4 chorągiewek narożnikowych
 Montaż dwóch wiat dla 13 zawodników – wiaty przenośne
 Montaż wiaty dla sędziów i lekarzy – 6os. – wiaty przenośne
 Montaż instalację nawodniającą wraz z dyszami nawodniającymi
kierunkowymi i dookólnymi – 12szt.
 Montaż koszy na śmieci -2szt
 Montaż stojaka na rowery 15 miejscowego – 2szt.
 Montaż tablicy informacyjnej – 1szt.
 Wykonanie zieleni wokół boiska
 Piłkochwyty o wysokości 6m. i długości 12m i 6m
Boisko będzie wykonane częściowo w miejscu istniejącego boiska do piłki nożnej
o nawierzchni trawiastej, a w pozostałej części w miejscu istniejących terenów zielonych.
Projektowany obiekt budowlany (instalacja nawadniająca) będzie wymagała podłączenia
do istniejącej instalacji wodociągowej zlokalizowanej w istniejącym budynku świetlicy.
System zraszania boiska będzie sterowany automatycznie z centralą umieszoną w budynku
świetlicy. Zaprojektowano nawodnienie boiska sportowego za pomocą wynurzanych 10 zraszaczy kierunkowych i 2 dookólnych wraz z instalacją wodociągową. Każdy z zraszaczy działa pojedynczo lub w grupach – wg ustaleń z Inwestorem.
Odprowadzenie wód opadowych z terenu utwardzonego odbywać się będzie powierzchniowo na tereny biologicznie czynne na działce Inwestora.
Zestawienie powierzchni:
▬ boiska do piłki nożnej – 4950,00 m2
▬ trawa naturalna – 1530,00 m2
Szczegółowy zakres robót zawierają dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Dokumentacja ta jest załącznikiem do swz i jest dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Jeżeli dokumentacja techniczna, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych lub przedmiar wskazywałaby w odniesieniu do niektórych materiałów, urządzeń i technologii znaki towarowe lub pochodzenie, w tym w szczególności podana byłaby nazwa własna materiału, urządzenia czy technologii, numer katalogowy lub producent, należy to traktować jako rozwiązanie przykładowe określające standardy, wygląd i wymagania techniczne, a Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 5 Pzp, dopuszcza materiały, urządzenia
i technologie równoważne. Wszelkie materiały, urządzenia i technologie, pochodzące
od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać materiały, urządzenia i technologie aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Wszelkie materiały, urządzenia i rozwiązania równoważne, muszą spełniać następujące wymagania i standardy w stosunku do materiału, urządzenia i rozwiązania wskazanego jako przykładowy, tj. muszą być:
- tej samej wytrzymałości,
- tej samej trwałości,
- o tym samym poziomie estetyki urządzenia,
- o parametrach technicznych materiałów i urządzeń jeśli zostały określone w dokumentacji projektowej,
- kompatybilne z istniejącą i projektowaną infrastrukturą,
- spełniać te same funkcje,
- spełniać wymagania bezpieczeństwa konstrukcji, bhp i p.poż,
- posiadać stosowne dokumenty dopuszczające do stosowania w budownictwie, atesty
i aprobaty techniczne.
Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w sytuacji, gdyby w dokumentacji projektowej lub STWiORB, a więc w dokumentach opisującym przedmiot zamówienia, zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej: normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występujących w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.

Zgodnie z art. 101 ust. 5 Pzp wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym w tych dokumentach, jest obowiązany udowodnić, poprzez dołączenie do oferty stosownych przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania pisemnej zgody Projektanta i Zamawiającego
w przypadku zmiany materiałów występujących w projektach na inne, spełniające wszelkie wymagania i parametry techniczne określone w dokumentacji technicznej. W przypadku dopuszczenia materiału równoważnego, wpływającego na przyjęte rozwiązania projektowe, po stronie Wykonawcy i na jego koszt jest przygotowanie i uzgodnienie dokumentacji zamiennej z zachowaniem terminu umownego wykonania całości robót budowlanych objętych podpisaną umową.
Miasto i Gmina Sanniki w dniu 16 lipca 2021 r. podpisało z Województwem Mazowieckim umowę o udzieleniu pomocy finansowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2021” na dofinansowanie przedsięwzięcia pn. „Przebudowa (modernizacja ) boiska do piłki nożnej w miejscowości Lwówek”.
Miasto i Gmina Sanniki przewiduje wystąpienie do zarządu Województwa Mazowieckiego o zgodę na przedłużenie terminu realizacji zadania do II kwartału 2022r. i o ujęcie pomocy finansowej niewykorzystanej w 2021 roku w wykazie wydatków, które nie wygasają z upływem 2021 roku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45232121-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniających

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 316110 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 369246,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 316110 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EDEN OGRODY Mariusz Złotowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4660246198

7.3.4) Miejscowość: Nowa Korzeniówka

7.3.5) Kod pocztowy: 09-530

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 316110 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-23

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-12-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane