„Budowa skateparku z zagospodarowaniem terenu oraz remont nawierzchni wewnętrznych ścieżek dojazdowych w zabudowie rekreacyjnej”

GMINA SZEPIETOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00331996
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00331996/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-27 15:40
Lokalizacja
Szepietowo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a5d9058a-581a-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
7221560221
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Obiekty rekreacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00331996 z dnia 2021-12-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa skateparku z zagospodarowaniem terenu oraz remont nawierzchni wewnętrznych ścieżek dojazdowych w zabudowie rekreacyjnej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZEPIETOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670232

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 6

1.5.2.) Miejscowość: Szepietowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-210

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 0863067300

1.5.8.) Numer faksu: 0863067301

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@szepietowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szepietowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szepietowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa skateparku z zagospodarowaniem terenu oraz remont nawierzchni wewnętrznych ścieżek dojazdowych w zabudowie rekreacyjnej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5d9058a-581a-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00331996

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00082133/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Zagospodarowanie terenu przy stawach (na "gliniankach") w Szepietowie - rewitalizacja II etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt nr WND-RPPD.08.06.00-20-0563/21 pt. „Rewitalizacja terenu przy stawach (na „gliniankach”) w Szepietowie – II etap”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00305359/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IMK.271.12.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa skateparku z zagospodarowaniem terenu oraz remont nawierzchni wewnętrznych ścieżek dojazdowych w zabudowie rekreacyjnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.) zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu zamawiający otrzymał 4 oferty wykonawców. Cena najniższej oferty wynosi 296 745,56 zł. Kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 191 744,77 zł. Biorąc pod uwagę powyższe uznać należy, że zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego określone w art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 296745,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 585941,96 PLN

2021-12-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane