Przeprowadzenie usług szkoleniowych w ramach projektu „Seniorzy na Start – Powiat Biłgorajski”
Powiat Biłgorajski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00332637
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-28 09:56
- Lokalizacja
- Biłgoraj, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9181993847
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia komputerowegoUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi artystyczneUsługi świadczone przez animatorów kultury
Wykonawcy
5 przyznanych
BIŁGORAJSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNABiłgoraj, PL
36 288 PLNBIŁGORAJSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNABiłgoraj, PL
36 288 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
20 440,32 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
21 006,72 PLNBIŁGORAJSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO SPÓŁKA AKCYJNABiłgoraj, PL
18 144 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.