,, Wykonanie nakładki w pasie drogi powiatowej Nr 5109 E relacji Modlna - Leśmierz gm. Ozorków "
Powiat Zgierski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00009009
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00009009/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-10 11:38
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5eb76585-414c-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 7322170007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00009009 z dnia 2022-01-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,, Wykonanie nakładki w pasie drogi powiatowej Nr 5109 E relacji Modlna - Leśmierz gm. Ozorków "
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zgierski
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Zgierzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057661
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sadowa 6a
1.5.2.) Miejscowość: Zgierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 42 2888153, 42 2888154, 42 2888156;
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_wojcik@powiat.zgierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.zgierz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,, Wykonanie nakładki w pasie drogi powiatowej Nr 5109 E relacji Modlna - Leśmierz gm. Ozorków "2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5eb76585-414c-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00009009
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004280/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Wykonanie nakładki w pasie drogi powiatowej Nr 5109 E relacji Modlna - Leśmierz gm. Ozorków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00265423/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.43.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1130520,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn.: ,, Wykonanie nakładki w pasie drogi powiatowej Nr 5109 E relacji Modlna - Leśmierz gm. Ozorków " polegające na odnowie nawierzchni bitumicznej oraz poboczy 3,38 km. w pasie drogi powiatowej Nr 5109 E relacji Modlna - Leśmierz gm. Ozorków. Droga powiatowa Nr 5109 E relacji Modlna - Leśmierz posiada charakter drogi zamiejskiej ( jezdnia o nawierzchni bitumicznej + pobocza gruntowe). Warstwa ścieralna pokryta jest siatką spękań na ponad połowie powierzchni. Pobocza gruntowe utwardzone materiałem kamiennym, zarośnięte i zdeformowane.
Odprowadzenie wód opadowych powierzchniowe - na pobocze - w granicach pasa drogowego.
3. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach dofinansowania z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
4. Szczegółowe wytyczne dotyczące wykonania przedmiotu zamówienia stanowiące opis przedmiotu zamówienia zawarte zostały w następujących opracowaniach:
1) Projekt umowy – załącznik nr 4 do SWZ
2) Dokumentacja projektowa.
w wyniku modyfikacji zmianie ulega pkt 3 - Prawidłowa nawa programu brzmi
Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Na podstawie art. 286 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm. – dalej zwanej Ustawą) Powiat Zgierski w imieniu, którego działa Zarząd Powiatu Zgierskiego (dalej zwany Zamawiającym) modyfikuje treść Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej zwanej SWZ), w postępowaniu pn.: „Wykonanie nakładki w pasie drogi powiatowej Nr 5109 E relacji Modlna - Leśmierz gm. Ozorków”. Wprowadzona modyfikacja ujednolica zapisy zawarte we wniosku o dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wniosek aplikacyjny zobowiązuje Zamawiającego do postawienia wymogu dotyczącego zatrudnienia osób bezrobotnych na czas realizacji inwestycji.
szczegółowe informacje dotyczące modyfikacji zawarte zostały zakupowej platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty złożone w w/w postępowaniu są wyższe od kwoty szacowanej przez Zamawiającego tj.: 1 390 540,00 zł brutto a także nie mieszczą się w ustalonym limicie środków jakie Zamawiający zabezpieczył.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1399700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1606309,75 PLN
| 2022-01-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |