Modernizacja Sali Gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Strzelcach Wielkich

GMINA STRZELCE WIELKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00333040
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00333040/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-28 11:28
Lokalizacja
Strzelce Wielkie, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2a8d7bda-2fee-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
5080013940
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ WOCHNIAKKochanów Wieniawski, PL · lot 0
153 750 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00333040 z dnia 2021-12-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Sali Gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym
w Strzelcach Wielkich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STRZELCE WIELKIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398646

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Częstochowska 14

1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Wielkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-337

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 343110778

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-publiczne@strzelce-wielkie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strzelce-wielkie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a8d7bda-2fee-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Sali Gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym
w Strzelcach Wielkich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a8d7bda-2fee-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00333040

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003647/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja Sali Gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Strzelcach Wielkich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00237752/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Modernizacja Sali Gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym
w Strzelcach Wielkich”
Zakres przewidzianych prac:
− przeszlifowanie i wyrównanie istniejącego parkietu w celu matowania powierzchni;
− demontaż cokolików ściennych wokół podłogi hali sportowej;
− nałożenie lakieru podkładowego do podłóg drewnianych na bazie żywicy akrylowej w celu zabezpieczenia istniejącego parkietu;
− ułożenie podkładów wentylacyjnych elastycznych pod wykładzinę sportową;
− rozłożenie wykładziny sportowej. Wykładzina o parametrach: wielowarstwowa nawierzchnia sportowa o grubości 6 mm, szerokość min 1,5 m, właściwości amortyzacyjne P1 chroni stawy i ścięgna sportowców, tłumienie energii min 25 %, odbicie piłki ≥ 90 %, wykończenie typu PUR kalandrowana powierzchnia posiadająca wysoką odporność na odkształcenia i ruch, zawierająca preparat zabezpieczający przed pleśnią i bakteriami;
− malowanie linii boisk (do siatkówki, do koszykówki, do piłki halowej, do piłki ręcznej);
− montaż nowych cokolików z uwzględnieniem wentylacji np. listew, pasów wykładziny sportowej lub kratek wentylacyjnych. Podłoga ma być odsunięta od ścian wykończona przy ścianach specjalnie wyfrezowana listwą lub wykładziną lub kratka wentylacyjna umożliwiającą swobodny przepływ powietrza z przestrzeni nad podłogą do przestrzeni pod podłogą;
− roboty wykończeniowe na hali sportowej (regulacja drzwi
i dostosowanie poziomu czterech wejść na halę – 3 wewnętrzne
i zewnętrzne);
− wymiana zewnętrznych drzwi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Multi - Floors Grzegorz Wochniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 799 125 51 17

7.3.4) Miejscowość: Kochanów Wieniawski

7.3.5) Kod pocztowy: 26-432

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2021-12-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane