„Zagospodarowanie terenu wokół budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Będkowie”

GMINA BĘDKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00333647
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00333647/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-28 13:22
Lokalizacja
Będków, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9a51700-67d6-11ec-ae77-fe331fedffdc
Identyfikator
7732223401
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaWznoszenie ogrodzeń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00333647 z dnia 2021-12-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie terenu wokół budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Będkowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BĘDKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647894

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Będków

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-319

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bedkow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bedkow.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.bedkow.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zagospodarowanie terenu wokół budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Będkowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9a51700-67d6-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00333647

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004198/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Zagospodarowanie terenu wokół budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Będkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 350000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Zagospodarowanie terenu wokół budynku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Będkowie – ogrodzenie”
1) Zakres Budowę ogrodzenia przy istniejącym boisku trawiastym na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Będkowie, przy ul Reymonta 11 (piłkochwyty o wysokości 6 m długości 74,28m, ogrodzenie zewnętrzne systemowe o funkcji piłko-chwytów, wypełnienie piłkochwytów z siatki ochronnej o oku 8x8 cm i grubości siatki 5 mm w kolorze szarym, Słupki stalowe ocynkowane do ogrodzenia wysokości 6 m osadzone w fundamentach o głębokości 1,2 m i średnicy min 0,5 m. Standardowy rozstaw słupków wynosi 3m, przyjęto standardowy przekrój słupków z rur stalowych ocynkowanych o średnicy 80mm w kolorze szarym malowane proszkowo.
Słupki piłkochwytów od góry zabezpieczyć kapturkiem z tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne. W piłkochwytach należy zamontować wzmocnienia skośne – zastrzały zgodnie z wytycznymi producenta piłkochwytów. Wszystkie elementy stalowe piłkochwytów ocynkowane i malowane proszkowo.
2) Przebudowa i rozbudowa ogrodzenia o wysokości 1,5 m z bramami przesuwnymi
i furtkami.
a) Ogrodzenie systemowe panelowe 3D o wysokości 1,5 m w kolorze szarym, bez podmurówki, każdy słupek fundamentowy osobno.
b) Furtki, bramy przesuwne utrzymane w tej samej stylistyce. Furki o szerokości przejścia 1 m, bramy wg wymiarów z PZT w zależności od potrzeby przejazdu, wszystkie zamykane na klucz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

1. Zgodnie z art. 260 ust. 1 ww. ustawy o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający zawiadamia równocześnie wykonawców, którzy złożyli oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub zostali zaproszeni do negocjacji – podając uzasadnienie faktyczne i prawne.
2. Zgodnie z art. 260 ust. 2 ww. ustawy Zamawiający udostępnia niezwłocznie informację, o których mowa w ust. 1, na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
3. Zgodnie z art. 226 ust.1 pkt. 2 lit.c ww. ustawy Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: została złożona przez wykonawcę który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń.
4. Zgodnie z art. 255 pkt. 3 ww. ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2021-12-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane