Remonty bieżące chodników ulic w granicach administracyjnych Miasta Nowego Sącza od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2022r.
Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00333012
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00333012/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-28 11:21
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4aaa69b2-2a8d-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7341024330
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00333012 z dnia 2021-12-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty bieżące chodników ulic w granicach administracyjnych Miasta Nowego Sącza od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2022r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490580733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wyspiańskiego 22
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzd.nowysacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.nowysacz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.mzd.nowysacz.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty bieżące chodników ulic w granicach administracyjnych Miasta Nowego Sącza od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2022r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4aaa69b2-2a8d-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00333012
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00201068/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.37 Remonty bieżące chodników ulic w granicach administracyjnych Miasta Nowego Sącza od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2024r.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00228939/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.2.45.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych w zakresie remontów bieżących chodników, placów, ciągów pieszo-jezdnych, miejsc postojowych, parkingów, ścieżek rowerowych oraz ulic o nawierzchni brukowej w granicach administracyjnych Miasta Nowego Sącza od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2022r.
Przedmiot zamówienia, został szczegółowo opisany w dokumentacji technicznej, tj.:
STWiORB,
stanowiącej załącznik nr 11 do SIWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta zawierająca najniższą cenę, przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie zwiększa tej kwoty.| 2021-12-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |