Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do pięciu placówek oświatowych w 2022 roku na terenie miasta Nidzica
Centrum Usług Wspólnych w Nidzicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00334254
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-28 15:49
- Lokalizacja
- Nidzica, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9840067318
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneJajaWarzywa, owoce i orzechyWarzywa mrożonePrzetworzone owoceRyby przetworzone i konserwowaneRóżne produkty spożywczeWoda pitnaProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
Wykonawcy
5 przyznanych
DAWID WADECKINidzica, PL
263 274,3 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
50 643,75 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
93 188,55 PLNBOŻENA BUDŻAKCiechanów, PL
151 880,53 PLNBRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
192 948,42 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.