Dostawa i wdrożenie systemu kadrowo-płacowego wraz ze świadczeniem usług serwisu oraz integracja z istniejącym systemem finansowo-księgowym Enova365.
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00162727
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00162727/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-03-26 09:19
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db65d95f-0d20-4124-9fca-8c38df8ca1bd
- Identyfikator
- 7262292906
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00162727 z dnia 2025-03-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i wdrożenie systemu kadrowo-płacowego wraz ze świadczeniem usług serwisu oraz integracja z istniejącym systemem finansowo-księgowym Enova365.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000294830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Franciszkańska 17/25
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-433
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: +48 42 61 61 400
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@krwiodawstwo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krwiodawstwo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://rckiklodz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i wdrożenie systemu kadrowo-płacowego wraz ze świadczeniem usług serwisu oraz integracja z istniejącym systemem finansowo-księgowym Enova365.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db65d95f-0d20-4124-9fca-8c38df8ca1bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00162727
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00078863/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa i wdrożenie systemu kadrowo-płacowego wraz ze świadczeniem usług wsparcia technicznego i opieki powdrożeniowej oraz integracja z istniejącym systemem finansowo-księgowym Enova365
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00103449
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.260.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu kadrowo-płacowego (zwanego dalej Systemem) wraz ze świadczeniem usług serwisu (tj. świadczenie usług wsparcia technicznego oraz opieki powdrożeniowej dla wdrożonego Systemu) oraz integracja z istniejącym systemem finansowo-księgowym Enova365 na potrzeby Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmujący zakresy funkcjonalne określa załącznik nr 2 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia). Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, określone zostały w załączniku nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu została złożona jedna oferta. Cena oferty złożonej w postępowaniu przekracza kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia, dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 810326,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 810326,46 PLN
| 2025-03-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |