MODERNIZACJA INSTALACJI TLENOWEJ w SP ZOZ Międzyrzec Podlaski w związku z COVID – 19
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MIĘDZYRZECU PODLASKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00334512
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00334512/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-29 08:13
- Lokalizacja
- Międzyrzec Podlaski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5753c4a8-490e-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 5381594357
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00334512 z dnia 2021-12-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA INSTALACJI TLENOWEJ
w SP ZOZ Międzyrzec Podlaski w związku z COVID – 19
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MIĘDZYRZECU PODLASKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000584484
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 2-4
1.5.2.) Miejscowość: Międzyrzec Podlaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-560
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spzozmc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzozmc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spzozmc.pl/category/zamowienia-publiczne/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA INSTALACJI TLENOWEJw SP ZOZ Międzyrzec Podlaski w związku z COVID – 19
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5753c4a8-490e-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00334512
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00277796/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 12/2021/TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wszelkich prac i robót w celu wykonania zadania inwestycyjnego polegającego na: „MODERNIZACJI INSTALACJI TLENOWEJ W SP ZOZ MIĘDZYRZEC PODLASKI W ZWIĄZKU Z COVID-19” szczegółowo opisane w dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, dalej zwanej SWZ.
Ponieważ specyfika pracy w obiektach szpitala wymaga stałej gwarancji podawania gazów medycznych (tlen) w okresie pomiędzy demontażem istniejącej rozprężalni i podłączeniem nowej, należy przewidzieć konieczność podłączenia dodatkowego źródła tlenu do każdego z budynków. Miejsce instalacji tymczasowych źródeł należy uzgodnić z Dyrekcją Szpitala. W tym celu należy dokonać odpowiednich przełączeń a całość koordynować z personelem Technicznym Szpitala.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
45262310-7 - Zbrojenie
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnej oferty.W przedmiotowej części zamówienia do upływu terminu składania ofert tj. do godz. 11.00 dn. 07.12.br. nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-12-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |