Dostawa samochodów osobowych – z podziałem na części

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00335774
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-29 12:22
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6772085382
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Wykonawcy

4 przyznane

'TANDEM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBędzin, PL
64 200 PLN
'TANDEM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBędzin, PL
64 200 PLN
'TANDEM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBędzin, PL
64 200 PLN
'TANDEM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBędzin, PL
64 200 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.