Świadczenie usług interwencyjnych w Ośrodku Wsparcia przy ul. Reymonta 8 we Wrocławiu z podziałem na zadania”.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00335712
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-29 12:12
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8961004718
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pracy społecznej
Wykonawcy
5 przyznanych
Monika CendrowskaWrocław, PL
40 320 PLNRafał WronaWrocław, PL
40 320 PLNMałgorzata KrężelPiotrków Trybunalski, PL
40 320 PLNMirosław FiukWrocław, PL
40 320 PLNAleksandra SzabatWrocław, PL
39 900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.