Rozbudowa systemów multimedialnych Rady Wydziału Mechanicznego oraz Rady Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej

POLITECHNIKA LUBELSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00335568
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00335568/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-29 11:48
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a1b6f39f-eb98-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7120104651
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia audiowizualneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychInstalowanie okablowania komputerowegoInstalacje zasilania elektrycznegoElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychPakiety oprogramowania informatycznegoSerwery sieciowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00335568 z dnia 2021-12-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa systemów multimedialnych Rady Wydziału Mechanicznego oraz Rady Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA LUBELSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001726

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nadbystrzycka 38D

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-618

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@pollub.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pollub.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pollub

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa systemów multimedialnych Rady Wydziału Mechanicznego oraz Rady Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1b6f39f-eb98-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00335568

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002414/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Rozbudowa systemów multimedialnych w wybranych pomieszczeniach WM, WEiI i WIŚ Politechniki Lubelskiej w trzech częściach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KP-272-PNK-40/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 411544,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rozbudowa systemu konferencyjnego Sali posiedzeń Rady Wydziału Mechanicznego (pok. 107) przy ul. Nadbystrzyckiej 36 w Lublinie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ, który stanowi: dokumentacja techniczna, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32321200-1 - Urządzenia audiowizualne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

48517000-5 - Pakiety oprogramowania informatycznego

48821000-9 - Serwery sieciowe

4.5.5.) Wartość części: 246385,09 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rozbudowa systemu multimedialnego Sali Rady Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej, przy ul. Nadbystrzyckiej 40B w Lublinie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ, który stanowi: dokumentacja techniczna,, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32321200-1 - Urządzenia audiowizualne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

48517000-5 - Pakiety oprogramowania informatycznego

48821000-9 - Serwery sieciowe

4.5.5.) Wartość części: 165159,71 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie: na podstawie art. 259 ustawy w zw. z art. 255 pkt 3 ustawy Zamawiający unieważnienia część I postępowania, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie: na podstawie art. 259 ustawy w zw. z art. 255 pkt 3 ustawy Zamawiający unieważnienia część II postępowania, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

2021-12-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane