Wykonanie robót budowlanych pn. „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kierpajny Wielkie”.

GMINA PIENIĘŻNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00336425
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00336425/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-29 14:10
Lokalizacja
Pieniężno, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-75b93bf7-4eba-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
5821562196
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-BUDOWLANYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOrneta, PL · lot 0
259 882,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00336425 z dnia 2021-12-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych pn. „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kierpajny Wielkie”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PIENIĘŻNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170748005

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Generalska 8

1.5.2.) Miejscowość: Pieniężno

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-520

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@pieniezno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pieniezno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-75b93bf7-4eba-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych pn. „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kierpajny Wielkie”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75b93bf7-4eba-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00336425

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008494/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Wykonanie robót budowlanych pn. „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kierpajny Wielkie”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00286701/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN. 271.1.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 253820 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Inwestycja polegać będzie na przebudowie drogi w miejscowości Kierpajny Wielkie 0,468 km

Stan projektowany. Parametry techniczne
Klasa techniczna drogi L
Prędkość projektowa Vp = 30 km/h
Przekrój poprzeczny
Szerokość jezdni zasadnicza — 5,0m
- Szerokość korony — zmienna z uwagi na występowanie na odcinkach chodnika
Kategoria ruchu - ruch KRI
Obciążenie 80 kN/oś

Zakres prac:
Zadanie obejmuje wykonanie robót związanych ułożeniem 2 warstw bitumicznych
Pociągnie to za sobą nieznaczne podniesienie niwelety jezdni , co spowoduje konieczność podniesienia zjazdów przez chodnik oraz przełożenia zaniżonych krawężników. Zostaną również wyregulowane w pionie studnie kanalizacji sanitarnej znajdujące się w jezdni.

Projektowana niweleta
Niweleta drogi na całym odcinku zostanie wyniesiona o grubość położonych warstw bitumicznych.

Przekrój poprzeczny
Droga w przekroju poprzecznym na całym odcinku będzie pokrywała się z istniejącą jezdnią z trylinki . Pochylenie poprzeczne dwustronne ( zasadniczo daszkowe ) dostosowane do istniejących spadków poprzecznych jezdni . Istniejący chodnik bez zmian , za wyjątkiem podniesionych zjazdów.


Projektowana konstrukcja nawierzchni
Na całym odcinku o istniejącej. nawierzchni z trylinki przyjęto wykonanie :
- warstwa ścieralna gr.3 cm z SMA 8 ( dla KR3 )
-warstwa profilowa gr. 4 cm z betonu asfaltowego AC 16W ( dla KR3 )

Zakres ilościowy robót
> ułożenie warstwy ścieralnej grubości 3 cm z SMA 8 ( KR3)
> ułożenie warstwy profilowa grubości 4 cm z AC 16 W ( KR3 )
> ułożenie warstwy profilowa śr grub 6 cm z AC 16 W ( KR3 )
> przełożenie krawężnika betonowego ( po za chodnikiem )
> przełożenie krawężnika betonowego przy chodniku
> przełożenie obrzeży betonowych ( przy chodniku )
> przełożenie nawierzchni z kostki betonowej ( chodnik) - 2.404,0 m2
- 2.404,0 m 2
- 366,0 m 2
- 180,0 mb
- 48,0 mb
- 4,0 mb
- 24,0 m 2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 259882,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 259882,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 259882,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 743-194-19-00

7.3.3) Ulica: Dworcowa

7.3.4) Miejscowość: Orneta

7.3.5) Kod pocztowy: 11-130

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 259882,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-09-30
2021-12-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane