„Przebudowa drogi powiatowej Nr 5136 E - Etap I - ul. Wiosny Ludów w Zgierzu na odcinku od S14 do ul. Kontrewers (granica miasta) i Etap II (...) - wyk. dokumentacji"
Powiat Zgierski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00009104
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00009104/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-01-10 11:57
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2cd133f3-51de-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 7322170007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00009104 z dnia 2022-01-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Przebudowa drogi powiatowej Nr 5136 E - Etap I - ul. Wiosny Ludów w Zgierzu na odcinku od S14 do ul. Kontrewers (granica miasta) i Etap II (...) - wyk. dokumentacji"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zgierski
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Zgierzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057661
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sadowa 6a
1.5.2.) Miejscowość: Zgierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 42 2888153, 42 2888154, 42 2888156
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_wojcik@powiat.zgierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.zgierz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi powiatowej Nr 5136 E - Etap I - ul. Wiosny Ludów w Zgierzu na odcinku od S14 do ul. Kontrewers (granica miasta) i Etap II (...) - wyk. dokumentacji"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2cd133f3-51de-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00009104
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004280/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Przebudowa drogi powiatowej Nr 5136 E–Etap I – ul. Wiosny Ludów w Zgierzu na odcinku od S14 do ul. Kontrewers (granica miasta) i Etap II ( ... ) - wyk. dokumentacji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00292871/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.44.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 320000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz ze wszelkimi uzgodnieniami i opiniami, dotyczącej przebudowy drogi powiatowej Nr 5136 E na odcinku od drogi S14 do drogi powiatowej Nr 5167 E relacji Aleksandrów - Jedlicze - Grotniki, obejmującej:
1) odcinek I - DP Nr 5136 E, tj. ul. Wiosny Ludów w Zgierzu od trasy S14 do ul. Kontrewers (granica miasta) - o długości ok. 2 904 mb.
2) odcinek II - DP Nr 5136 E od granicy miasta do drogi powiatowej Nr 5167 E relacji Aleksandrów - Jedlicze – Grotniki – o długości ok. 1096 mb.
wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego pozwolenia na budowę, decyzji ZRID oraz wykonania podziału nieruchomości.
2. Przedmiot niniejszego zamówienia należy wykonać przy uwzględnieniu przepisów Prawa budowlanego i przepisów wykonawczych wydanych na jego podstawie a także przepisów Prawa zamówień publicznych, a w szczególności zawartych w art. 99 ust. 1-6 Pzp, art. 100 Pzp, art. 101 Pzp oraz art. 102 Pzp.
Do niniejszej SWZ wpłynęły pytania Wykonawcy:
Ze względów technicznych (ograniczona ilość znaków), pełna treść pytań Wykonawcy oraz odpowiedzi Zamawiającego, zamieszczone zostały na platformie zakupowej, pod adresem:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111250-5 - Badanie gruntu
71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty złożone w w/w postępowaniu są wyższe od kwoty szacowanej przez Zamawiającego tj.: 393 600,00 zł brutto a także nie mieszczą się w ustalonym limicie środków jakie Zamawiający zabezpieczył.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 791751,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 791751,00 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wszystkie oferty złożone w w/w postępowaniu są wyższe od kwoty szacowanej przez Zamawiającego tj.: 393 600,00 zł brutto a także nie mieszczą się w ustalonym limicie środków jakie Zamawiający zabezpieczył. Postępowanie unieważnia się, jeżeli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 3 Ustawy Pzp.| 2022-01-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |