Opracowanie narzędzi walidacji i przeprowadzenie testowych walidacji kompetencji osób organizujących i przeprowadzających walidację

Instytut Badań Edukacyjnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00335864
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-29 12:37
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5250008695
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi badań społecznych

Wykonawcy

2 przyznane

FUNDACJA VCCLublin, PL
48 999 PLN
FUNDACJA VCCLublin, PL
48 999 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.