„Usługi opracowania narzędzi badawczych, diagnostycznych, doradczych, walidacyjnych i rekrutacyjnych dla pracodawców, specjalistów HR oraz doradców z instytuc.... w projekcie „Praca60plus...” cz. I-V”
BIAŁOSTOCKA FUNDACJA KSZTAŁCENIA KADR
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00336927
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-29 17:27
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5422098509
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe
Wykonawcy
5 przyznanych
"TOWARZYSTWO AMICUS"Białystok, PL
22 140 PLN"TOWARZYSTWO AMICUS"Białystok, PL
23 370 PLN"TOWARZYSTWO AMICUS"Białystok, PL
61 500 PLN"TOWARZYSTWO AMICUS"Białystok, PL
221 400 PLN"TOWARZYSTWO AMICUS"Białystok, PL
61 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.