Wykonywanie usług kominiarskich w budynkach zarządzanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Kaliszu w podziale na cztery części.
Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Kaliszu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00338820
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-30 13:15
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6180042976
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi czyszczenia pieców i kominówUsługi kontroli i nadzoru technicznegoUrządzenia do odprowadzania dymu
Wykonawcy
4 przyznane
USŁUGI KOMINIARSKIE "KANONICKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKalisz, PL
160 578,32 PLNUSŁUGI KOMINIARSKIE "KANONICKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKalisz, PL
158 645,39 PLNUSŁUGI KOMINIARSKIE "KANONICKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKalisz, PL
163 377,97 PLNUSŁUGI KOMINIARSKIE "KANONICKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKalisz, PL
160 578,32 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.