Przeprowadzenie specjalistycznych zajęć warsztatowych z pracodawcami dla studentów US w ramach projektu Uniwersytet 2.0 – STREFA KARIERY, nr umowy: POWR.03.05.00-00-Z064/17-00
Uniwersytet Szczeciński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00001509
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-04 07:25
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8510208005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
5 przyznanych
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "GEPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
3975 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "GEPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
9960 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "GEPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
14 940 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "GEPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
14 940 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "GEPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
7500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.