Przebudowa Publicznej Szkoły Podstawowej w Ciechlinie.

GMINA PNIEWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00337778
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00337778/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-30 10:26
Lokalizacja
Pniewy, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7fcd23d5-569c-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
7972056581
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniamiRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie kotłówInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne gazoweTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00337778 z dnia 2021-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Publicznej Szkoły Podstawowej w Ciechlinie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PNIEWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223876

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pniewy

1.5.2.) Miejscowość: Pniewy

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-652

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pniewy@pniewy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pniewy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.pniewy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa Publicznej Szkoły Podstawowej w Ciechlinie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7fcd23d5-569c-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00337778

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00301541/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: In.271.62.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa, rozbudowa i nadbudowa budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Ciechlinie wraz z budową zbiornika przeciwpożarowego na działce nr ewid. 181/2 gm. Pniewy.
W ramach zamówienia przewiduje się przebudowę i nadbudowę fragmentu budynku szkoły. W ramach projektu zostanie usunięta istniejąca klatka schodowa oraz wykonana nowa klatka schodowa dwubiegowa o szer. biegu 1,20 m stanowiąca komunikację pionową pomiędzy parterem (kondygnacja +1), a nadbudowaną częścią budynku (kondygnacja +3). W klatce schodowej we wschodniej części budynku zaplanowano dodatkowy bieg prowadzący z kondygnacji +2 na kondygnację +3.
Na poziomie parteru przewiduje się przebudowę sali zajęć (PB.INW01: pom. 1.11) i wydzielenie z niej następujących pomieszczeń: szatni. przedsionka projektowanego wyjścia ewakuacyjnego
Dodatkowo na poziomie parteru przewiduje się wymianę drzwi kotłowni na nowe o kl. odporności ogniowej EI-30 wraz z naświetlem, oraz zastosowanie wokół otworu drzwiowego glifów żelbetowych ocieplonych wełną mineralną w celu oddzielenia ppoż.
Na poziomie I piętra przewidywana jest przebudowa pomieszczeń inw.: 2.4, 2.5, 2.12, 2.13, 2.14, 2.15, 2.16, 2.17, 2.18, 2.19, 2.20, tj. wydzielenie z ich przestrzeni korytarza, pomieszczenia porządkowego, dwóch toalet oraz dwóch sal lekcyjnych dla 16 i 18 uczniów. Ponadto należy zmienić kierunek otwierania skrzydła drzwiowego w pom. pokoju nauczycielskiego wg rysunku projektowego. Należy również usunąć część ściany korytarza oraz wykonać nadproża we wschodniej części budynku w celu spełnienia warunków ewakuacyjnych.
Nadbudowa obejmie pięć sal lekcyjnych (3.2 - dla 12 uczniów, 3.8 – dla 15 uczniów, 3.11 – dla 16 uczniów, 3.12 – dla 14 uczniów oraz 3.13 – dla 12 uczniów), cztery toalety, trzy pomieszczenia gospodarcze oraz dwa pomieszczenia porządkowe.
Zamawiający wymaga, aby prowadzone roboty budowlane nie zakłócały zajęć w szkole i punkcie przedszkolnym, dlatego rekomenduje prowadzenie najbardziej uciążliwych prac po godzinach pracy szkoły.
Projekt budowlany ma charakter nadrzędny w załączonej dokumentacji, zaś przedmiary i kosztorysy mają charakter pomocniczy przy przygotowaniu oferty; specyfikacje stanowią zbiór wymagań w zakresie wykonania robót budowlanych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w dokumentacji projektowo - kosztorysowej będącej załącznikiem do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2021-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane