Naprawa uszkodzeń armatury kotłowni i wymiennikowni WSS
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00338246
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00338246/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2021-12-30 11:48
- Lokalizacja
- Chęciny, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c351c52d-2830-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9591289964
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00338246 z dnia 2021-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Naprawa uszkodzeń armatury kotłowni i wymiennikowni WSS
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296213
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czerwona Góra 10
1.5.2.) Miejscowość: Chęciny
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-060
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PLZZZ - Extra-Regio NUTS 3
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwonagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonagora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa uszkodzeń armatury kotłowni i wymiennikowni WSS2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c351c52d-2830-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00338246
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00023853/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 „Przeprowadzenie remontów budowlanych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00226622/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-0928-2021A
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 80000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie jest realizowane w ramach dofinansowania ze środków budżetu Województwa Świętokrzyskie w ramach zadania pn. „Przeprowadzenie remontów budowlanych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze”, zadanie 3 pn. „Naprawa uszkodzeń armatury kotłowni i wymiennikowi WSS”.
2. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania:
2.1. Diagnostyka i naprawa systemu kontrolno-sterującego wymiennikownią solarną,
2.2. Naprawa systemu podawania gazu do palnika obsługującego kocioł wodny nr 1,
2.3. Naprawa pozostałych urządzeń określonych w protokołach z 20.02.2021 oraz 14.05.2021 r. zaktualizowanych na dzień 16.09.2021 r. – uwzględnione w załączniku nr 9 do SWZ.
3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ.
4. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały zawarte projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2021-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |